סייבר - אילוסטרציה. צילום: Shutterstock
סייבר - אילוסטרציה. צילום: Shutterstock

נמל אשדוד מעמיק את שיתוף הפעולה עם מערך הסייבר הלאומי

לאחרונה נפגשו יו"ר ומנכ"ל הנמל עם ראש מערך הסייבר ודנו בדרכים לקדם הגנה בעולם של טכנולוגיה מואצת, ובקידום סביבת חדשנות בתחום הסייבר בנמל
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

יו”ר נמל אשדוד אורנה הוזמן-בכור ומנכ”ל הנמל שיקו ז׳אנה נפגשו לאחרונה עם ראש מערך הסייבר הלאומי יגאל אונא במרכז המבצעי של המערך בבאר שבע.

נוסף להנחיה הצמודה שמעניק המערך לנמל בתחום הגנות הסייבר, החלו השנה נמל אשדוד ומערך הסייבר גם לקדם מיזמי טכנולוגיה וסייבר חדשניים ומתקדמים בנמל.

בפגישה דנו המשתתפים באתגרי הסייבר במערך הימי, בדרכים לקדם הגנה בעולם של טכנולוגיה מואצת, ובקידום סביבת חדשנות בתחום הסייבר בנמל.

לדברי הוזמן-בכור,  “נמל אשדוד הוא השיקוף של המחויבות לעוצמה הישראלית, על החדשנות, הביטחון והקדמה. נמל אשדוד, הנמל של ישראל, הוא מרכז הסחר הימי הגדול והמשמעותי ביותר עבור המדינה ולכן אנו גאים בפירות שיתוף הפעולה עם מערך הסייבר התומך ברציפות התפקודית של הנמל, ומקדישים את מיטב המוחות לקידום עשייה נרחבת בשיתוף פעולה הדוק”.

לדברי אונא, “הנמל ממשיך לתת תשומת לב משמעותית לנושא הסייבר ומרכז מאמצים בו. טכנולוגיות הגנת סייבר ישראליות שמפותחות עבור תשתיות לאומיות, מאומצות לאחר מכן בעולם כולו והן חלק ממה שמביא את ישראל לככב בראש טבלת תעשיות הסייבר המצליחות בעולם, ולכן אנו מסייעים לנמל בקידומן”.

שיתוף
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הרשמה לניוזלטר

כתבות נוספות