שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

דניס לויד

מוזיקאי, בן 25

ניר טיבור או בשם הבמה הבינלאומי שלו, דניס לויד, הצליח להגיע להישגים שאליהם אמנים ישראלים, שאולי כאן בארץ נחשבים גדולים ממנו, היו שמחים להתפאר בהם. בגיל 25, אחרי שהוציא סינגלים רבים וזכה לעשרות מיליוני השמעות וצפיות ביוטיוב, תתקשו להשיג כרטיסים להופעותיו בארץ ובעולם.

את דרכו המקצועית החל עוד בתקופת לימודיו בבית הספר לאמנויות תלמה ילין, שם לא צפו לו עתיד מזהיר בתחום המוזיקה. אבל לטיבור היו תוכניות אחרות. אחרי שהשתחרר, חסך כסף ועבר לבנגקוק, שם במשך שנה כתב והקליט שירים "בלי וויפי, בלי בולשיט. רק אני והמחשב", הוא נזכר.

כשחזר לארץ, לא ממש הצליח לפרוץ, אבל אז הגיע מייל מחברת תקליטים בינלאומית, והקריירה שלו החלה לנסוק. "לדעתי, התמדה ועקביות הן התכונות הכי חשובות למי שרוצה להצליח", הוא אומר. "הרבה אנשים יגידו בדרך 'לא', אתה צריך למצוא את מי שאומר 'כן'".

כיום טיבור נחשב לאמן בינלאומי מוביל. שירו "Nevermind", שזכה להיכלל בפלייליסט מוביל של אפליקציית שירותי המוזיקה הדיגיטלית ספוטיפיי, הגיע ליותר מ-750 מיליון השמעות בסך הכל. סינגל נוסף שלו, "Leftovers", זכה ליותר מ-18 מיליון צפיות לאחר שנכלל בערוץ היוטיוב Colors, המארח אמנים חדשים וחושף אותם למיליוני העוקבים שלו.