שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

נועה מילשטיין

שותפה במשרד חדד, רוט, שנהר ושות', 29

כשהיא עוד לא בת 30 עו”ד נועה מילשטיין כבר מחזיקה ברזומה שלא יבייש עורך דין בגיל כפול משלה. היא שותפה טרייה במשרד חדד, רוט, שנהר ושות’ ומובילה, לצד עו”ד עמית חדד (חבר רשימת Under 30 של 2016), העומד בראש המשרד, את ניהול תיקי ראש הממשלה נתניהו ותיקים נוספים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה. בין השאר היתה מעורבת בייצוגה של ראש עיריית חיפה עינת קליש בערעור בבית המשפט העליון על פסילת התמודדותה. כיום היא מייצגת את יועצו של ראש הממשלה יונתן אוריך בתיק המתנהל נגדו.

את ההתמחות עשתה במחלקה לתפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה, בעבירות ביטוי והסתה, ועבדה מול גורמים בכירים כמו פרקליט המדינה והיועמ”ש. בתקופת התמחותה שם חל מפנה בתחום עבירות אלו ומספר כתבי האישום זינק משלושה לכ־15 בשנה.

מילשטיין (29) נולדה וגדלה בחיפה ועד הגיוס לצה”ל היתה שחיינית מקצועית. את השירות הצבאי העבירה בדובר צה”ל ועם תומו החלה לימודי משפטים וממשל במרכז הבינתחומי, אותם סיימה כמצטיינת נשיא. לאחר מכן, במקביל לעבודתה כעו”ד, השלימה תואר שני במשפטים מאוניברסיטת ת”א. ב־2015 הצטרפה אל משרדו של עו”ד יעקב וינרוט ז”ל, שם צוותה אל עו”ד חדד.

“המעורבות שלי בניהול תיקי נתניהו גבוהה מאוד, אבל אין הבדל בין טיפול בתיק של ראש ממשלה לבין תיק של לקוח אחר. כל לקוח הוא המרכז. הפרסום זה רק עניין נלווה שאינו נוגע לניהול המשפטי של התיק”, היא אומרת.