שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

נתי חזות

מייסד שותף ומנכ"ל Polyrize, ‏30

ספר תכנות שקיבל בגיל תשע שינה את חייו של נתי חזות וסלל את דרכו שנים לאחר מכן אל עולם היזמות.

חזות שותף להקמת שני סטארט־אפים. את SAM Seamless Network הקים ב־2016 ביחד עם סיון ראושר, שמואל חפץ ואילון לוטם, ואת Polyrize ב־2018 ביחד עם חברו ליחידה אביב גבאי.

“יזמות זה משהו שנכנס בך ולא יוצא, בכל נושא בחיים, אתה כל הזמן דרוך לזהות בעיות ולחפש להן פתרונות אפשריים“, מספר חזות, שעזב את SAM לאחר שנתיים בהן שימש כ־CTO. החברה, שמפתחת מערכת אבטחה לרשת IOT ביתית, גייסה עד כה כ־15 מיליון דולר, בין השאר מקרנות של אינטל ומנכ"ל McAfee לשעבר. היא מקיימת שיתוף פעולה אסטרטגי עם אינטל ועם בזק, כשהמערכת שלה מותקנת במוצריהן, בין היתר בראוטרים ביתיים. מייסדי Team8, נדב צפריר, ישראל גרימברג ולירן גרינברג משמשים כיועציה.

הפרויקט הבא היה פולירייז – חברה לאבטחת גישה והרשאות בענן, המאפשרת לארגונים לנתח ולנטר הרשאות ופעולות משתמשים בשירותי הענן השונים ממקום אחד.

"ככל שארגונים גדולים מאמצים את העבודה בסביבת הענן, היא נהיית מורכבת יותר. שירותי ענן היום מתחייבים לאבטחת השירות עצמו ועל הארגון מנגד, מוטלת האחריות לוודא שהמשתמשים הנכונים מקבלים את הגישה הנכונה", מספר חזות. אך עם שירותי ענן רבים ואפשרויות בלתי מוגבלות, אנשי אבטחת המידע כורעים תחת עומס הנתונים ומתקשים לעקוב אחר הגישות הדרושות לכל עובד. דבר שמסכן את החברה.

כאן נכנסת הפלטפורמה של פולירייז שמיודעת לאיש אבטחת המידע. היא מסווגת את הגישות וההרשאות לפי הדרוש לכל עובד. כאשר עובד משתמש בהרשאה שאינה מוגדרת עבורו, איש אבטחת המידע מקבל התרעה על כך.

חזות, שגדל בדימונה נמצא היום על הקו תל אביב – ניו יורק – סן פרנסיסקו. פולירייז גייסה ביולי האחרון ארבעה מיליון דולר מקרן גלילות וקרן סבן ומעסיקה כיום כ־20 עובדים במשרדיה בארץ ובארה"ב.