שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

פיראס נסאר

שחקן, 26

במהלך העונה השנייה של סדרת המופת "פאודה" יצרה דמותו של "אל מקדסי" הד עצום בקרב הצופים בישראל, אבל פיראס נסאר, מי שמגלם את הדמות והפך אותה לאייקונית, הוא ההיפך המוחלט ממנה.

״זה היה קשה, זה היה מאוד רחוק ממני״, מספר נסאר. ״כמו כל דמות אחרת, הגישה היתה בלנסות לבוא עם כמה שיותר הבנה כבוד ונאמנות לדמות, באת לשרת את הדמות ואת הסיפור, וזה האתגר הקשה ביותר״.

נסאר גדל בנצרת והחלום שלו היה להיות מהנדס מכוניות בגרמניה. ״חלמתי אז על אאודי משום מה״, אבל בניסיון שלו להרשים את חברתו בתיכון אז, נכנס לקורס משחק, התאהב בזה ובהמשך עבר ליפו והחל ללמוד בבית הספר למשחק ניסן נתיב – תל אביב.

מלבד פאודה, כיכב נסאר על בימת תיאטרון גשר במשך שנתיים וחצי ביותר מ-200 הופעות בהצגה ״במנהרה״ שהציגה גם בפסטיבל בניו יורק. במקביל שיחק בהצגת "רודף העפיפונים", בעונה השלישית של הסדרה "בתולות" שמשודרת ב-HOT והשתתף בסרטים "פוקסטרוט", "לא פה, לא שם" ו"ערבים רוקדים". בימים אלה הוא משתתף בצילומי סדרה אמריקאית חדשה בניו יורק.

נסאר הוא בוגר עמותת "רואים רחוק" של קשת. העמותה מאתרת בני נוער מצטיינים מפריפריות גאוגרפיות וחברתיות ומעניקה להם כלים ללימודים גבוהים בתחום הקולנוע, הטלוויזיה והאמנות.