שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

קרן הרשקוביץ

ממייסדות Woman2Woman, ‏28

קרן הרשקוביץ, ממייסדות תכנית Woman2Woman, זוכרת שתמיד פעלה לייצר שינוי עבור מטרות שהיא מאמינה בהן. משפט אחד שהיא זוכרת "תעשו את השינוי שאתם רוצים לראות בעולם" מלווה אותה מאז התיכון ועד היום. הרשקוביץ נולדה וגדלה בחיפה, עברה לתל אביב בתיכון ולמדה במגמת מדעי המחשב.

את שירותה הצבאי עשתה הרשקוביץ ביחידת 8200, ולאחר שחרורה בחרה ללמוד כלכלה-חשבונאות באוניברסיטת תל אביב. כבר במהלך הלימודים התחילה לעבוד במחלקה הכלכלית של צ'ק פוינט, שם כיהנה במספר תפקידים. הרשקוביץ עבדה תחת שרביט ניהולה של טל פיין, ה-CFO של החברה, אותה היא רואה עד היום כמודל לחיקוי. במקביל, הרשקוביץ הצטרפה לעמותת בוגרי 8200 ועבדה בהתנדבות בגזברות העמותה. לאחר שנה הצטרפה להנהלת העמותה ואז החליטה – יחד עם אפרת דייגי ונויה למפרט – להקים את W2W, תכנית שמטרתה להצמיח את הדור הבא של המנהיגות במדינת ישראל ולקדם נשים לעמדות מפתח.

התכנית כוללת מנטורינג שנעשה על ידי הנשים החזקות והבכירות במשק, לצד אירועים, מפגשים וסדנאות, פלטפורמה שרותמת ארגונים לפעילות ואשר גם ממנות באמצעות תרומות את פעילות התכנית. בנוסף, מדי שנה יוצאת משלחת של בוגרות לארה"ב על מנת לפתח את רשת הקשרים והידע שלהן בזירה הבינלאומית וליישם זאת אחר כך בישראל. כחלק מכך, הבוגרות שחוזרות ארצה משמשות כמנטוריות לנשים מהחברה החרדית והערבית.

הרשקוביץ עובדת כרואת חשבון ב-Cato Networks (חברת סייבר ישראלית) שם היא מנהלת את הפעילות החשבונאית של החברה ולומדת בתכנית המנהלים של קלוג-רקאנטי באוניברסיטת תל אביב. "כיום חברות בקהילה של W2W כ-5,500 נשים. מבין מאות המועמדות, בכל מחזור מתקבלות כ-40 נשים, לפי קריטריונים של מצוינות אישית, מקצועית וחברתית. השאיפה שלנו היא להעמיק את הפעילות בארגונים ולהשפיע בהמשך גם באמצעות חקיקה", היא אומרת.