שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

שני זנסקו

מייסדת Isratech Ventures, ‏30

מזה כמעט עשור ששני זנסקו פועלת לקידום החדשנות הישראלית בארץ ובעולם במסגרות שונות, מה שהוביל אותה לפני שנה וחצי לצאת לדרך עצמאית ולייסד את Isratech Ventures.

“הסתובבתי כל היום סביב יזמות ויזמים ונדבקתי בחיידק הזה. יום אחד הבנתי שאם כולם מקימים חברות, אז גם אני רוצה”, מספרת זנסקו וכך בנתה מערך שמכוון כולו לקידום החדשנות הישראלית דרך הזדמנויות עסקיות וחיבורים עם יזמים ומשקיעים בינלאומיים.

“הבנתי שלהשקעות יש המון כוח להניע את תעשיית ההייטק בישראל, יש רעיונות רבים אבל בסוף זה התכל’ס”, אומרת זנסקו, שבמסגרת החברה גם מייעצת לסוכנויות חדשנות ולמשלחות של משקיעים, חברי ממשלה ויזמים פרטיים שמגיעים לארץ בחיפוש אחר סטארט־אפים להשקעה.

לאחרונה, קיבלה זנסקו דחיפה אדירה לעסק שלה כשהצטרפה כיועצת לצוות יועציו בארץ של המיליארדר הבריטי וינסנט צ'נגוויז, שהשקיע יותר מ-400 מיליון דולר בהייטק הישראלי. "הוא משקיע רבות בתחומים של בריאות, סביבה וקיימות. אלו התחומים שגם מעניינים אותי", היא אומרת.זנסקו הספיקה הרבה בגילה הצעיר. כשהיתה בתיכון עברה עם הוריה ממשגב, שם גדלה, לטקסס במסגרת שליחות של אביה. כבר בגיל 16 סיימה שם תיכון והחלה תואר בתקשורת ומנהל עסקים. כשחזרה לארץ בגיל 21 התגייסה לצבא ושירתה ביחידת קשרי החוץ, תפקיד שהוביל אותה עם שחרורה לעבור להאג שבהולנד, שם שימשה שנתיים כעוזרת לנספח הצבאי של מדינות הבנלוקס (בלגיה, הולנד ולוקסמבורג), נאט”ו והאיחוד האירופי. בהמשך סיימה תואר שני בדיפלומטיה וביטחון מדיני באוניברסיטת תל אביב ועבדה שלוש שנים במועצה הבריטית, ארגון שאמון על שיתופי פעולה בין המדינות.

“אני רוצה להמשיך לעבוד עם טכנולוגיות ישראליות שמשפיעות על חיים של אנשים בכול העולם”, מסכמת זנסקו.