שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
בנק הפועלים
Microsoft
Labs

גיא רובינשטיין

29, מייסד שותף, סמנכ"ל תפעול Moveo

לגיא רובינשטיין ושותפו אייל מקובר היה סטארט-אפ "וכדי לממן את עצמנו, התחלנו לספק שירותי קריאייטיב ותוכנה ליזמים", מספר רובינשטיין. "מהר מאוד גילינו שיש לנו אהבה לתחום. היינו סטארט-אפ בעצמנו ולכן הבנו טוב יותר את רכבת ההרים שיזמים עוברים".

כך נולדה Moveo, חברת שירותים לסטארט-אפים – תחום שבעולם ההייטק הנוצץ ועתיר החדשנות נתפס לפעמים כאפרורי ומיושן – ועדיין, רובינשטיין ומקובר הצליחו למצוא את הנוסחה שמאזנת בין עבודה שבבסיסה שירותים ללקוחות, לבין פעילות חדשנית ויצירתית.

מובאו מספקת שירותים טכנולוגיים כמו אפיון, עיצוב ופיתוח של מגוון מוצרים בפלטפורמות ווב ומובייל וכן VR ו-AR, ומשלבת זאת עם שירותים קריאטיביים – כמו מיתוג, בניית אתרים וסרטוני תדמית לסטארט-אפים כמו גם לחברות וארגונים גדולים. "פתחנו מספר חברות בת שכל אחת מהן מתמחה בהיבט שונה: חברה המספקת שירותים טכנולוגיים לגופים ביטחוניים, חברת קריאייטיב, חברה שמכשירה אנשים לעבודה בהייטק, ועוד", מדגים רובינשטיין, שמשמש כסמנכ"ל התפעול.

בין מאות לקוחותיה של Moveo חברות וארגונים גדולים כמו בנק הפועלים, נסטלה, יוניליבר, סמסונג ושטראוס, לצד סטארט-אפים בשלבים שונים. נכון להיום מועסקים במובאו- כ-120 עובדים והיא נמצאת בצמיחה מתמדת. "השנה האחרונה היתה מאוד מאתגרת עבורנו", מעיד רובינשטיין. " יחד עם זאת, התחלנו את 2020 כאשר החברה מונה 75 חברי צוות, את 2021 פתחנו עם 100 חברים, וכעת אנו כבר מונים 120 עובדים".