שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
בנק הפועלים
Microsoft
Labs

דניאל אהרונוביץ'

29, VP בקרן Insight Partners

עוד לפני שהגיע לגיל 30 דניאל ארונוביץ' הוא בין המעטים שיכולים להתהדר בטייטל VP בזכות תפקידו ב-Insight Partners, קרן ההשקעות האמריקאית של ג'ף הורינג וג'רי מורדוק, המנהלת למעלה מ-30 מיליארד דולר ומהווה את אחד השחקנים הדומיננטיים והמשמעותיים בסקטור ההייטק הישראלי. בפורטפוליו ההשקעות של הקרן אפשר למצוא כמה מהחברות הישראליות הלוהטות ביותר כמו WIX, Jfrog, Monday וארמיס.

ארונוביץ', בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ניו יורק ותואר ראשון במימון וחשבונאות, אותם השלים בהצטיינות, הצטרף לאינסייט בשנת 2014 לאחר שמילא שורה של תפקידים בגופים פיננסיים מובילים. באוקטובר 2019, לאחר שש שנים בחברה, נבחר כמי שיוביל את הפעילות הצומחת של הקרן בישראל – לשם כך עזב את ניו יורק והשתקע עם אשתו ובתו בת השנה וחצי בתל אביב.

"אני מרגיש בר מזל שיש לי את הזדמנות ללמוד מהמשקיעים המוכשרים הרבים באינסייט, כולם מומחים בזיהוי דפוסים ותבניות מיוחדות", אומר ארונוביץ', "זה מה שעוזר לבדל אותנו ונותן לנו את היתרון הבולט לעומת משקיעים אחרים. בתחום שלנו אין שום אפשרות להוריד לשנייה את הרגל מהגז, במיוחד כשאתה עובד עם הדור הבא של מובילי החדשנות והטכנולוגיה. הסביבה המהירה הזו מלהיבה ממש", הוא אומר.

"בעוד עשור, אני מקווה להיות גרסה נבונה יותר של עצמי, להמשיך לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם החלוצים בתחום הטכנולוגיה ומנהלי השקעות שמשנים את העולם לטובה."