שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
בנק הפועלים
Microsoft
Labs

לירן ויסמן

29, מנהל השקעות ראשי, Barak Wealth Management

מאז שלירן ויסמן זוכר את עצמו הוא תמיד היה שקוע עמוק בתוך עולם ההשקעות. בולע ספרים וצופה באדיקות בדיווחי הבורסה. "המניה הראשונה שהורי רכשו לבקשתי כבר בשנות ה-90 היתה מניית אסם", הוא נזכר בחיוך.

אחרי השירות הצבאי וויתר הוא על הטיול המסורתי אחרי הצבא וכשיתר חבריו חגגו בהודו או בקרנבל בברזיל הוא למד בקדחתנות למבחני ההסמכה של הרשות לניירות ערך, עבר את המבחנים בהצלחה וזכה ברישיון לניהול תיקים.

את קפיצת המדרגה המשמעותית עשה כשהצטרף ל-Family Office, גוף ההשקעות הבוטיקי והיוקרתי Barak Wealth Management, אחרי שהמנכ"ל ערן ברק, התרשם מאוד מהאמביציה והמקצועיות שלו וגייס אותו לשירותיו. במהלך ארבע שנותיו שם טיפס ויסמן והתקדם בסולם הדרגות. כיום הוא מנהל ההשקעות הראשי של גוף ההשקעות הנחשב מולטי פמילי-אופיס מהגדולים והמובילים, אשר משרת כמה מהמשפחות העשירות בישראל, בהיקף של מיליארדי שקלים. ויסמן אחראי על ניהול ההון ומערך ההשקעות בחברה.

"לאורך כל חיי האמנתי בעצמי ובדרך שסללתי. תמיד יש בי התשוקה לעבוד יותר, לדעת יותר ולהצליח יותר", מספר ויסמן. זה הסוד להצלחה בעיני:  אמונה, התמדה, תשוקה, השקעה וחזון. עיסוק בתחום שיש תשוקה אליו, שהעבודה בו מהנה ומספקת. חקירה ולמידה כאורח חיים, תוך הבנה שתמיד יש זמן לכל דבר והכל אפשרי".

לצד זאת הוא מאמין שחייבים להצטייד בלא מעט תעוזה כדי להצליח, מה שנקרא חוצפה ישראלית חיובית. "התעוזה שלי לפנות לכל גורם מקצועי, בכל דרגה ומקום, וכך לפתוח לעצמי כל דלת תרמה להתקדמות שלי ודחפה אותי בצורה מהירה יותר".