שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
בנק הפועלים
Microsoft
Labs

רביב כנר

27, זמר

מההופעה הראשונה שלו בעונה האחרונה של "הכוכב הבא לאירוויזיון" היה ברור שכוכב נולד. רביב כנר, שכבש את לב הצופים והשופטים בתוכנית, הספיק להופיע לתקופה קצרה על הבמות עד שהקורונה הגיע והכל נעצר. "ניצלתי את התקופה שעולם התרבות סגור, כדי להתפתח וללמוד ברמה האישית", הוא אומר. כאשר התאפשר גם ערך הופעות אינטימיות לפי ההנחיות.

כנר (27), נולד וגדל בחולון, עשה את שירותו הצבאי כלוחם ביחידת אגוז, במסגרתו גם השתתף במבצע "צוק איתן" ב-2014, מה שהשפיע רבות על עליו ומשתקף בשיריו שמהדהדים את חוויות הקרב והקושי שנותר לאחריו.  

שני הסינגלים הראשונים שהוציא, "רסיסים" (סינגל הבכורה) ו"רוצה שלום", הגיעו למקום הראשון בכל המצעדים בארץ: ספוטיפיי, אפל מיוזיק, שאזם ומדיה פורסט. שניהם עדיין מובילים את ראש המצעדים. "רסיסים" צועד כבר 13 שבועות במקום הראשון במצעד הרשמי של גלגל"צ, שיא שלא היה מזה 40 שנה, ויש לו יותר מ-15 מיליון צפיות ביוטיוב. "רוצה שלום" יצא לפני כחודשיים, צעד בפסגת "הסרטונים החמים" ביוטיוב וכבר צבר מיליוני צפיות ביוטיוב ובסטרימינג. 

הוא ממשיך לעבוד על האלבום הראשון ומקווה בהמשך גם להגיע עם המוזיקה שלו לחו"ל. "אני מקווה שעולם התרבות יחזור לעצמו במהרה ואוכל לחזור להופיע ולפגוש את הקהל שלי. השאיפה היא להמשיך ליצור ולעשות מוזיקה שתיגע באנשים".