שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
בנק הפועלים
Microsoft
Labs

רגב גור

30, מייסד ומנכ"ל Narrative ו-Artik

לאחר שכיהן בתפקיד שליח הסוכנות היהודיות בניו יורק בשנים 2016-2018, רגב גור ידע לנצל היטב את הקשרים שרקם בקרב הציבור העסקי בארה"ב כדי להקים שם את Narrative, חברת שיווק ופיתוח עסקי לעסקים ישראלים מתחום ההייטק בארה"ב. בשנים האחרונות ייצגה החברה חברות ואישים שונים בארה"ב, ובין היתר, השחקן וכוכב הרשת דין מירושניקוב, הפסנתרן אוריאל הרמן, והבלוגרית דקלה גורן.

קשריו הרבים הביאו אותו בהמשך לחיבור ולחוזה ייצוג עם סטלה פן, המרגלת בפרשת בלאק קיובהארווי ויינשטיין. לאחרונה, מכר רגב את זכויות השידור (התסריט) לסדרה על הפרשה לחברת הפקות אמריקאית גדולה שתפיק אותה השנה. "אין משהו שאני אוהב יותר מאשר לשבת עם דף חלק, במקרה שלי, אייפד, לשרטט מה אני רוצה שיקרה וכמה חודשים לאחר מכן לראות את זה קורם עור וגידים. את כל החלומות שלי אני מתכנן כך", הוא אומר.

גור, השתמש יכולת הבנת הפוטנציאל העסקי שלו כדי ליצור יוזמה מצליחה נוספת. לאחר שהבין שטיק-טוק היא זירה עסקית חזקה, לא רק עבור צעירים, הקים את Artik – פלטפורמה שבבעלותה עמודי טיק-טוק מתחומים שונים, וכוללת מערכת AI שיודעת לנבא את מידת הצלחתו של סרטון, לפני פרסומו. המודל העסקי מבוסס על פרסומות והחברה נמצאת כעת לקראת גיוס של 3 מיליון דולר. כיום Artik מחזיקה בכעשרה עמודים עם מיליוני עוקבים כל אחד.