שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

39# אופירה אסייג

עיתונאית

עיתונאית, מגישה, שדרנית רדיו, כתבת ספורט ויותר מהכל – מותג. אסייג נמצאת בתחום התקשורת לא מהיום, אך תוכנית האירוח שלה בקשת עם חברה הטוב, אייל ברקוביץ', הביאה לנסיקה מטאורית של אשת התקשורת הוותיקה וחיבוקה בידי המיינסטרים הישראלי.

התוכנית, "אופירה וברקוביץ'", ששידורה החל בנובמבר האחרון, מיתגה את אסייג כאחת מנשות התקשורת המדוברות ביותר על המסך, בין השאר בגלל סגנון ההנחיה השנוי במחלוקת שלה ושל שותפה לתוכנית, שנתפס כישיר ובוטה. אך בין שאתם מחובבי התוכנית או מתנגדים לה, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי אסייג היא אחד מהקולות הדומיננטיים ביותר בתקשורת הישראלית של 2018.

נוסף על תוכנית האירוח המצליחה שלה, מנהלת אסייג את אתר הספורט One,שבבעלות בעלה גיל מנקין ונוני מוזס, שבו היא נמצאת מאז הקמתו ב-1999. אסייג משמשת היום כפרזנטורית של רשת מחסני שוק ואף מדבבת סרטי אנימציה. היא מתחזקת פרופיל אינסטגרם פעיל במיוחד, שנכון לכתיבת שורות אלו יש לו 70.4 אלף עוקבים, לא פחות, שעוקבים בשקיקה אחרי כל "סטורי" שהיא מעלה, והמספר רק ממשיך לעלות. מהתמונה שמצטיירת נראה שאסייג היא אחת הנשים העסוקות ביותר בישראל היום וכמו כן היא אמא לשלושה ילדים, איל, אריאל ואמלי.

המקום הכי עצבני ביקום

החוויה שעיצבה אותי: "ללא ספק, הלידה של אמלי, הבת הבכורה שלי. יש אופירה לפני אמלי ואופירה אחרי. החיים שלי השתנו מקצה לקצה. האימהות ריככה אותי, הכניסה בי יותר אחריות, יותר דאגה לאחר ובעיקר רצון לתת לה ולאחים שלה את כל עולמי".

מה הייתי רוצה לשנות בעצמי, בארץ, בעולם: "חרדות… הייתי רוצה לחשוש פחות מהעתיד ויותר לזרום. אני מרגישה שאני לא מספיק נהנית מהיומיום ועוברת מהר מאוד למחר.

"בארץ הייתי משנה את רף העצבים. אנחנו מדינה הכי עצבנית ביקום. אני טסה המון, פוגשת תרבויות ומתקשה להבין איך העצבים אצלם במקום אחרון. לצערי, יש לא מעט התמודדויות בארץ והעצבים בהתאם.

"בעולם הייתי משנה את תפיסת העולם בנושא השלום. כולם בעד שלום, אבל שוכחים שלטנגו צריך שניים".

מה מחזק אותי"ראש ובראשונה הילדים שלי ממלאים לי את המצבים בכל בוקר מחדש. נוסף על כך אני אישה מאמינה מאוד בבורא עולם, ברבנים ובתפילות. מי שאין לו אמונה עולמו ריק. צדיק באמונתו יחיה… אותי זה מחזק בהמון רגעים".

דמות מעוררת השראה עבורי: "מצד אחד אמא שלי ז"ל, שגידלה שישה ילדים עם חיוך וסבלנות והקרבה אין סופית לילדיה. מצד שני אילנה דיין, העיתונאית מספר אחת בישראל".