שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
בנק הפועלים
Microsoft
Labs

יעל טרויכין

28. מנהלת פעילות Trend Micro ישראל

"החיים בישראל תמיד היו מאתגרים כלכלית עבור ההורים שלי", מעידה יעל טרויכין, "הם החליטו לעבור לקנדה שם האמינו שהם יכולים לספק לאחי ולי הזדמנויות נוספות". שם היא גדלה מגיל 8 ומעידה שכבר כתיכון החלה לעבוד, במקביל לבחינות הבגרות. את לימודיה האקדמאיים, מנהל עסקים באוניברסיטת קווינס בקנדה, מימנה בעצמה בזכות אותם חסכונות שצברה. "זה גרם לי להבין את הערך של עבודה קשה, עצמאות ואחריות עצמית – ערכים שהם קרובים לליבי עד היום", היא מספרת.  

עם סיום התואר התקבלה לעבודה ב-Trend Micro, ענקית אבטחה המידע והסייבר הגלובלית, בסניף החברה באוטווה. היא לא נשארה שם זמן רב ושנה בלבד לאחר מכן כבר קודמה לתפקיד מאתגר במשרדי ההנהלה בדאלאס, טקסס ולאחר מכן לתפקיד בכיר יותר בסיאטל, שם ניהלה את השותפות הגלובלית של החברה מול הנהלת AWS העולמית. לאחר שנתיים קיבלה את האתגר הבא שהיווה סגירת מעגל אישית – היא התבקשה לטוס לישראל ולהשתלב בפעילות של החברה כאן. כעבור חצי שנה בלבד מונתה לתפקיד מנכ"לית הסניף הישראלי.

בתפקידה הנוכחי מנצחת טרויכין על כל הפעילות העסקית של ענקית הסייבר בישראל והיא אחראית על ניהול הצוות המקומי, חיזוק וביסוס השותפויות העסקיות והגדלת נתח השוק של החברה. היא מנהלת תחתיה צוות גדול של מנהלי מכירות בתחום הסייבר, מהנדסים, מנהלי ערוצי שיווק ושותפים עסקיים. מאז מינויה גדל הסניף הישראלי פי שלושה במצבת כוח האדם והציג גידול של כ-60% בהכנסות. כיום מועסקים קרוב ל-20 עובדים ובשנה הקרובה צפויה החברה להקים בישראל מרכז פיתוח חדש. בחודש שעבר זכתה טרויכין לקידום נוסף והתבקשה לנהל את עסקי הענן של החברה בארה"ב, תפקיד הכפוף ישירות ל-COO של Trend Micro העולמית.

"באופן אישי היה לי הרבה מזל בזכות ההזדמנויות שקיבלתי בחיים ואני רוצה להיות מסוגלת להחזיר לקהילה ולעולם חזרה. אם זה באמצעות תוכנית החונכות SheForce תוכנית מנטורינג להכשרת נשים מומחיות בתחום אבטחת המידע או דרך קרן המלגות Segal Cybersecurity Innovation Award לסטארט-אפים ישראלים בתחום הסייבר".