חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

בנק הפועלים מרחיב הפעילות בארה"ב: פתח נציגות חדשה בלוס אנג'לס

בנק הפועלים פתח נציגות חדשה בלוס אנג'לס המצטרפת לשני הסניפים הקיימים של הבנק בארה"ב: בניו יורק ובמיאמי. בין היתר תעניק הנציגות שירותים לחברות היי-טק הפועלות בעמק הסיליקון שבצפון קליפורניה, ובהן חברות אמריקאיות וישראליות.

הנציגות החדשה שתפעל במסגרת החטיבה הבינלאומית של הבנק בארה"ב, בראשותו של אמיר אביב, תתמקד בעיקר בחברות בגודל בינוני, ותעניק מגוון פתרונות פיננסיים מותאמים לשלבים השונים בהתפתחות העסק, החל משלב הסטארט-אפ ועד להיותו עסק בוגר ויציב. הפתרונות, שיותאמו לצרכים ולהעדפות של הלקוחות, יכללו מגוון מוצרי אשראי, מימון הון חוזר, מימון נכסים קבועים, נדל"ן, אשראי לסחר בינלאומי, ניהול תזרים ועודפי מזומנים, חדרי עסקות גלובליים ותשתית טכנולוגית מתקדמת.

"פתיחת הנציגות שלנו בלוס אנג'לס מדגישה את החשיבות הרבה שאנו מייחסים להרחבת פעילותנו בארה"ב", אמר מנכ"ל הבנק, ציון קינן. קליפורניה היא המדינה המאוכלסת ביותר בארה"ב, מרכז כלכלי בעל חשיבות אדירה, והמרכז מס' 1 של מגזר ההיי-טק העולמי. כבנק המוביל בישראל, עם קשר מקצועי, ישיר ואינטימי עם הלקוח, יש לנו יתרונות משמעותיים להציע ללקוחות אמריקאיים המבקשים שירותים, קשרים וייעוץ בישראל, וללקוחות ישראליים השואפים לפעול או להרחיב פעילות בשווקים זרים. אני משוכנע כי הקהילה העסקית בקליפורניה תהיה מודעת ליתרונות אלה, וכי הנציגות החדשה שלנו בלוס אנג'לס תתרום רבות להעמקת הפעילות שלנו בשוק האמריקני".


מנכ"ל בנק הפועלים, ציון קינן | צילום: סיון פרג'

יו"ר הדירקטוריון, יאיר סרוסי הוסיף כי "ארה"ב היא שותפת הסחר העיקרית של ישראל, בנוסף להיותה בעלת הברית הביטחונית והמדינית הגדולה ביותר שלנו. ארה"ב מהווה יעד אסטרטגי בהתרחבות הפעילות הבינלאומית שלנו בשנים האחרונות, ופתיחת הנציגות החדשה שלנו בלוס אנג'לס, העיר הגדולה ביותר והמרכז העסקי החשוב ביותר בקליפורניה, מהווה עליית מדרגה משמעותית במימוש תוכניותינו ומייצרת פוטנציאל רב לבנק הפועלים".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן