חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

הכירו את ששת הסטארט-אפים שישתתפו במעבדת החדשנות השנייה של Orange

לאחר הצלחתו של מאיץ הסטארט-אפים הראשון,Innovation Lab Orang, שהציע לסטארט-אפים ויזמים שימוש בתשתיות המתקדמות של החברה לשם פיתוח מוצרים ושירותים על גבי רשת ה-G4, משיקה אורנג' מחזור נוסף של הפרויקט.

עשרות הצעות התקבלו, בנושאי "אינטרנט של חפצים", בית חכם, מציאות רבודה וטכנולוגיות אינטרנט מתקדמות, ומתוכן נבחרו שישה סטארטאפים בתהליך שנערך על ידי צוות מקצועי מטעם החברה:

ART- VR

ART-VR הינו מכשיר אופטי משוכלל הנישא על הראש ומאפשר להפוך כל סמרטפון למעין קולנוע נייד, המייצר אשליית צפיה במסך "100 ממרחק נגיעה, וחויית דו- מימד ותלת מימד ייחודית.

סקיינט

מערכת לתקשורת, שליטה, העברת וידיאו ונתונים מיישומי ערך מוסף, ניהול ובקרה של מערכות אזרחיות בלתי-מאוישות (מזל"טים, כלי רכב וכלי שיט) באמצעות רשת דור רביעי.

Webline

מוצר חדשני למפעילי תקשורת, המאפשר למפעיל לספק שרות המעשיר ומרחיב את חווית שיחת הטלפון הקולית (הסלולרית או הקווית) של המשתמש, על ידי הוספה של תקשורת ווידאו, צ'אט, שיתוף מסך ושימושים נוספים לשיחה הקיימת, תוך שימוש בדפדפן אינטרנט הזמין על גבי כל מכשיר (מחשב, טאבלט, סמארטפון, טלוויזיה חכמה).

Seeblings

פלטפורמה ניידת המשלבת יצירה ושיתוף אינטראקטיבי של וידאו חי לצד מציאות רבודה   (ugmented Reality). 

PhaseUp

מערכת מבוססת ענן, המשמשת להעברת מידע חברתי/עסקי דרך ממשקים שונים. המערכת מאפשרת למשתמשים לקבל בזמן אמת מידע עסקי מנותח (Data Mining) המבוסס על פרופיל הלקוח, וכן להפעיל ממשקים ישירות ממערכת הסלולר.

Keylockit

מתקן אלקטרוני זעיר, המעניק חיווי ברור ומידי של מצב המנעול – פתוח או סגור, כפי שנקבע בפעולת המפתח האחרונה. המתקן ניתן לחיבור מהיר לכל מפתח סטנדרטי, ללא צורך בשינוי או בתוספת כלשהיא למנעול.

הצגת המיזמים תתקיים בסוף החודש ואחריה תחל פעילות של 12 שבועות שבסופה יוכרזו הזוכים. "במחזור השני התמקדנו בעולמות ה-IOT, המציאות הרבודה וטכנולוגיות אינטרנט מתקדמות אשר הינן שלב נוסף בדינמיקה הדיגיטלית החדשה, המשנה דפוסים צרכניים ומשפיעה על חיי היומיום של כולנו", מציין עופר שמואלי, מנהל החדשנות בפרטנר.

מנחם תירוש, המנהל התפעולי הראשי של פרטנר, הוסיף כי בחברה "שמחים וגאים להמשיך ולקדם את הרעיונות והמוצרים של חברות סטארטאפ צעירות ויזמים בתעשייה הישראלית במסגרת Orange 4G innovation lab2, ולהעניק להם את הכלים הדרושים כדוגמת תשתית מתקדמת, ידע, ניסיון וליווי מקצועי צמוד, בכדי לצמוח ולהתפתח".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן