חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

חיים רומנו:"בסוף 2016, לפרטנר יהיה נתח משמעותי משוק התקשורת הקווית במדינת ישראל"

בתדרוך לכתבים שערכו היום, סיפקו חיים רומנו, מנכ"ל פרטנר, ואיציק בנבנישתי, המשנה למנכ"ל, מצפר הצהרות מעניינות לגבי כניסתה של החברה למגרש התקשורת הקווית והטלוויזיה והאינטרנט. "השקענו ונמשיך להשקיע במטרה לחולל שינוי שיביא ללקוח הישראלי את קידמת הטכנולוגיה העולמית", אמר רומנו. "היתרונות המובהקים שלנו ימונפו לעולם התקשורת הכוללת ואנו מתכוונים להיות שחקן תקשורת משמעותי גם בתשתיות האינטרנט וגם בטלוויזיה".

חיים רומנו, מנכ"ל פרטנר | צילום: סיון פרג' 

עוד ציין רומנו כי השינוי המבני בענף התקשורת מתחייב כדי לספק חיבור אינטרנטי רחב פס לבתים שיאפשר, בין היתר, חיבור לטלוויזיה באיכות גבוהה ובמחירים שווים לכל נפש. "תחרות אפקטיבית לטובת הלקוח תתאפשר רק במגרש מאוזן, בו פועלים המתחרים בתנאים שווים בתחומי התפעול, ההשקעה ושימוש במשאבי המדינה. יש לקדם פירוק של בזק והוט, בין תשתיות ושירותים", אמר.

על דבריו הוסיף בנבנישתי כי "למרות התחרות העזה בענף התקשורת בישראל, פרטנר תחולל את השינוי ותציג לציבור את הפתרונות המתקדמים והכדאיים ביותר בענף. אנו ערוכים ומוכנים לקראת רפורמת הפס הרחב שתיכנס לתוקפה ב-17.5. גייסנו את כוח האדם הנדרש ותגברנו את מוקדי השירות, אנו מדריכים את כל הצוותים במגוון השירותים ובעולמות הטכניים אליהם אנחנו עומדים להיכנס".

"בהמשך, נרחיב את השירותים לטלוויזיה", ציין בנבנישתי. "פרטנר תציע שירותים המותאמים במדויק לרצונו של הלקוח במחיר תחרותי. כפי שהקדמנו את המתחרים והובלנו את הענף ברשת הדור הרביעי, אנו נניע גם את התחרות עם שירותי תקשורת משולבים, עם תכנים איכותיים לצפייה בטלוויזיה, במחשב ובמכשירים הניידים. כל אלה יוצעו ללקוחותינו בסטנדרטים הגבוהים שלנו הכוללים שירות איכותי, שקיפות לצרכן, ותמיכה מלאה תחת קורת גג אחת".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן