חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

משה כחלון הודיע: "אקים מפלגה אשר תתמודד בבחירות הבאות"

השר לשעבר משה כחלון הודיע היום (ב') רשמית כי בכוונתו להקים מפלגה פוליטית חדשה לקראת הבחירות הבאות לכנסת. בכינוס מטעם לשכת ארגוני העצמאיים והעסקים בישראל (לה"ב), שעסק ביוקר המחייה, אמר כחלון: "חבריי ואני מתכוונים להקים מסגרת פולטית חדשה שאיתה נטפל בדברים שדיברנו עליהם, זה יקרה לפני הבחירות הבאות". לאחר הכינוס אמר כחלון למעריב השבוע: "הכוונה להקים מפלגה פוליטית שתתמודד בבחירות לכנסת".

כחלון התייחס היום בדבריו ליוקר המחייה ואמר: "זה לא מכת גורל ולא גזירה משמיים". הוא מתח ביקורת על התנהלות הממשלה, הבנקים והבירוקרטיה שלה זוכים העסקים הקטנים בישראל.

לאחרונה פורסם כי שר הפנים, גדעון סער, אשר הודיע על הפסקה מהחיים הפוליטים, שוחח בטרם החליט על פרישתו עם משה כחלון על מהלכיו הפוליטיים, ולדבריו ניסה לשכנע את כחלון להתמודד בתוך הליכוד.

משה כחלון | צילום: מרק ישראל סלם

אולם מהודעתו של כחלון היום נראה כי הוא נחוש להקים מפלגה חדשה שתתמודד בבחירות לכנסת. סקרים שנערכו בחודשים האחרונים ניבאו למפלגה בראשתו של כחלון בין 7-10 מנדטים.

כחלון כבר הביע בעבר את כוונתו להקים התארגנות פוליטית חדשה, אולם היו הבהיר באופן רשמי כי יקים מפלגה שתרוץ בבחירות הבאות לכנסת.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן