חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

סידור מחדש: שורה של שינויי מבניים בטבע

טבע הודיעה היום על שורה של שינויים מבניים ומינויים חדשים בהנהלה הבכירה, אשר צפויים להכנס לתוקף ב-1 ביולי. "השינויים הם צעד חשוב נוסף בכיוון האסטרטגי של טבע ליצירת חברה בעלת מבנה אינטגרטיבי, ממוקד ופשוט יותר, שיאפשר התאמה לצרכים המשתנים של המטופלים בשווקים שלנו ברחבי העולם באופן היעיל, היצירתי, החדשני והמבודל ביותר", נכתב בהודעת החברה.


ארז ויגודמן, מנכ"ל טבע. "המבנה הארגוני החדש מציב את טבע בעמדה טובה יותר" | צילום: סיון פרג'

עיקר השינויים עליהם החליטה טבע הם צמצום הנהלת החברה מ-15 ל-9 מנהלים וכן הקמתה של קבוצת תרופות גנריות חדשה בראשה יעמוד סיגורדור אולפסון. הקבוצה תקבל אחריות מלאה על כל השווקים הגנריים הקיימים, לרבות ניהול תיק המוצרים, בחירת מוצרים, השקת מוצרים חדשים וניהול הפעילות המסחרית. לצד הקבוצה הגנרית תפעל קבוצת התרופות הייחדויות שתנוהל על ידי רוב קורמנס.

בנוסף יפעלו בטבע קבוצת פיתוח תאגידי, אסטרטגיה וחדשנות וכן קבוצת מצוינות שיווקית ותקשורת תאגידית גלובלית.

"המבנה הארגוני החדש וצוות ההנהלה מציבים את טבע בעמדה טובה יותר להשגת צמיחה אורגנית מתמשכת וליצירת ערך בטווח הקצר ובטווח הארוך", אמר ארז ויגודמן, מנכ"ל החברה. " לפני הכל, עלינו להפיק את המירב מהנכסים והיכולות הקיימים שלנו ולמצות את ההזדמנויות והסינרגיות הנובעות מאינטגרציה מלאה בין כל מרכיבי פעילותנו, ובמרכזם התרופות הגנריות והתרופות הייחודיות – וזאת במקביל למינוף היכולות הגלובליות בתחומי המחקר ופיתוח והתפעול", סיכם ויגודמן.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן