חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

10. אפרת פלד

10 שנותיה באריסון השקעות הפכה אפרת פלד לדמות דומיננטית בעלת סמכויות נרחבות וליד ימינה של הבעלים שרי אריסון. פלד מכהנת כיו"רית וכמנכ"לית אריסון השקעות וכן כמנכ"לית SAFO (המשרד המשפחתי של שרי אריסון) במיאמי. היא מכהנת כדירקטורית בחברות הבת של הקבוצה בנק הפועלים, שיכון ובינוי, מלח הארץ, MIYA ובקרן המשפחתית על שם תד אריסון, ולכן מעורבותה גדולה באסטרטגיה של חברות אלו בישראל ובעולם.

הכתבה מופיעה בגיליון יולי של מגזין פורבס ישראל

לרכישת הגיליון חייגו 077-4304645

לרכישת מנוי למגזין פורבס ישראל

לכל העדכונים, הכתבות והדירוגים: עשו לנו לייק בפייסבוק

בשנה האחרונה פלד נטלה חלק בוועדת האיתור שהמליצה על מינויו של אריק פינטו למנכ"ל בנק הפועלים – במקומו של ציון קינן שהודיע על עזיבתו לאחר שבע שנות כהונה. כמי שחברה בדירקטוריון הבנק היא גם ממובילי נושא החדשנות בפועלים ושיתופי הפעולה עם גופים בינלאומיים.

יד ימינה של שרי אריסון. פלד

אריסון השקעות היא חברה גלובלית, שפועלת ברחבי העולם ומעסיקה יותר מ־27 אלף עובדים. החברה פעילה בתחומי פיננסים, תשתיות ובנייה, אנרגיה ומים. בשנים האחרונות, כחלק מהאסטרטגיה הגלובלית, הרחיבה החברה את הפעילות שלה בעולם באמצעות חברות הבת, והצליחה לחדור לשווקים חדשים באמריקה, באפריקה ובאירופה.

כדמות בולטת בתחום העסקים בארץ, פלד היא גם חברת דירקטוריון במכון ויצמן למדע וחברה בוועדה המייעצת למועצה הלאומית לכלכלה. קשריה הענפים וההדוקים עם מוסדות וגופים בינלאומיים הובילו אותה להשתתף בפורום המנהיגים הצעירים כחלק מהפורום הכלכלי העולמי, ולהיות אחת מ־20 מנהיגים צעירים שהשתתפו ביוזמה הגלובלית של הנשיא לשעבר ביל קלינטון, למציאת פתרונות יצירתיים לאתגרים גלובליים.

פלד נבחרה לפני כשלוש שנים לישראלית הראשונה שזכתה בפרס ההצטיינות מטעם בית הספר לניהול קלוג באוניברסיטת נורת'ווסטרן בארה"ב. בשנים האחרונות היא הופיעה במספר דירוגים בינלאומיים של הנשים המשפיעות בעולם.

לדירוג המלא של הנשים המשפיעות בישראל 2016


הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן