חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
המערכת של זום AI Companion | צילום: Zoom
המערכת של זום AI Companion | צילום: Zoom

בלי להרים עט: 4 שירותי AI לסיכום מפגשי זום

הלהיט החדש במהפכת ה-AI הם סיכומי פגישות מבוססי בינה מלאכותית: הם יכולים לחסוך זמן, לשפר את הדיוק ולהגביר את שיתוף הפעולה בין צוותי העבודה

בעולם העסקים התחרותי של ימינו פגישות יעילות הן המפתח לשיתוף פעולה מוצלח, קבלת החלטות מושכלת וקידום פרויקטים. עם זאת, תיעוד כל הנקודות החשובות, המשימות וההחלטות מהפגישות עשוי להיות מאתגר, במיוחד בפגישות ארוכות או רבות משתתפים. כאן נכנסים לתמונה סיכומי הפגישות המופעלים על ידי בינה מלאכותית (AI), המאפשרים לנו לנצל טכנולוגיה מתקדמת כדי לייעל את תהליכי העבודה בפגישות ולהגביר את הפרודוקטיביות.

עוזרי פגישות מבוססי AI מסוגלים להצטרף לשיחות הווידיאו שלכם, לתמלל את השיחה בזמן אמת וליצור סיכומים מותאמים אישית, המחולקים לקטגוריות, כמו נקודות מרכזיות, החלטות, שאלות והצעדים הבאים. האלגוריתמים המתקדמים שלהם מנתחים את תוכן הפגישה, מזהים מידע חשוב ומספקים סיכום ממוקד ופעיל.

קיימים מספר כלים מובילים לסיכום פגישות מבוססי AI – כל אחד עם היתרונות הייחודיים שלו:

 Grain תומך בעברית באופן חלקי. מתממשק עם גוגל מיט, זום ומיקרוסופט טימס. הוא יכול להצטרף אוטומטית לפגישות על פי לוח השנה וליצור הקלטות, תמלולים והערות. כמו כן הוא מציע תבניות מותאמות אישית להערות AI ויכולת ליצור קטעי וידיאו מהתמלול. הוא גם תומך בארגון פגישות באמצעות קבוצות ופעולות קבוצתיות.

Fireflies.ai לא תומך בעברית כרגע. מתממשק עם מגוון רחב של פלטפורמות כולל סקייפ, זום וובקס ((webex ומציע יכולות חיפוש מתקדמות בתוך הסיכומים וההתראות בזמן אמת על משימות ונושאים מרכזיים שעלו.

 Kindo.ai תומך בעברית באופן מלא. פועל בעיקר בזום ומציע תכונות כמו סיכומים מותאמים אישית על פי דוברים שונים וכולל אנליטיקות על השתתפות בפגישה. כלי זה שימושי במיוחד למי שזקוק למעקב אחר השתתפות בפגישות.

 Zoom עצמה השיקה לאחרונה תכונה מובנית לסיכום פגישות באמצעות AI הנקראת "AI Meeting Summary" והיא חלק ממערכת שירותי ה-AI שלה שנקראת Zoom AI COmpanion. התכונה מייצרת אוטומטית סיכום מרוכז של הפגישה, המדגיש את הרגעים המשמעותיים, ושולחת אותו ישירות לתיבת הדוא"ל שלכם עם סיום הפגישה. השירות של זום אינו תומכת בעברית כרגע.

היתרונות של סיכומי פגישות מבוססי AI הם מגוונים ומשמעותיים:

  • חיסכון בזמן יקר על ידי ביטול הצורך ברישום ידני במהלך הפגישות.
  • שיפור הדיוק על ידי לכידה מדויקת של נקודות מרכזיות וצמצום הסיכון לפספס מידע חשוב.
  •  גברת האחריות בצוות על ידי תיעוד ברור של החלטות ומשימות לביצוע.
  • התמקדות טובה יותר בדיונים עצמם, ללא הסחות דעת של רישום פרוטוקול.
  • שיפור התקשורת ושיתוף הפעולה הצוותי, על ידי שיתוף פשוט ויעיל של סיכומי הפגישות.

שילוב סיכומים מופעלי AI בפגישות וידיאו מהווה את השלב הבא בהתפתחות של פגישות וירטואליות, ויותר ויותר ארגונים צפויים לאמץ טכנולוגיות מסוג זה כדי לייעל את עבודתם ולהישאר תחרותיים.

שילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית בסיכומי פגישות מהווה פריצת דרך משמעותית עבור ארגונים המבקשים לשפר את יעילות הפגישות, לקדם תקשורת פנים-ארגונית ולהבטיח תיעוד מדויק ושימור של מידע קריטי. ככל שנכיר ביתרונות הגלומים בכלים אלו ונטמיע אותם בתהליכי העבודה שלנו, נוכל להשיג את יעדינו העסקיים ביתר יעילות. הגיע הזמן שארגונים יאמצו את הכלים החדשניים הללו כדי להוביל בעידן הדיגיטלי.

הכותב הוא מומחה AI לעסקים

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן