חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
Apple Watch סדרה 7. גם בסדרה הבאה תכונות נוספות המנטרות בריאות | צילום: Apple

הגיע הזמן: השעון החדש של אפל יתריע אם אתם מפתחים חום

נראה כי לפחות שני דגמים של Apple Watch סדרה 8, שיושקו בחודש ספטמבר, יכללו חיישן המודד את טמפרטורת הגוף

השקתה של הסדרה הבאה של שעוני Apple Watch צפויה בחודש ספטמבר. לפי הניוזלטר האחרון של בלומברג – Power On, מסתמן כי לפחות שני דגמים חדשים מסדרה 8 של השעון יכללו חיישן המודד את טמפרטורת הגוף.

מארק גורמן, שפרסם את ההערכה הזאת, אומר שהתכונה הזו הייתה בגדר שמועה במשך זמן מה, והאימוץ שלה עדיין רחוק מלהיות בטוח. גורמן אומר שזה תלוי אם "היכולת תוכיח את עצמה במהלך בדיקות פנימיות". עם זאת, כעת הוא חושב שזה סביר.

על פי הערכות, חיישן הטמפרטורה יהיה ב-Apple Watch סדרה 8, אך לא בדור השני של Apple Watch SE – השעון המוזל יותר שייתכן ונמצא גם הוא בפיתוח.

הדגם השני מסדרה 8, שעשוי גם הוא לקבל את התכונה החדשה, הוא "מהדורה קשיחה שמיועדת למי שעושים ספורט אתגרי".

https://youtu.be/MMdQ-gWBNZE

לא בדיוק מדחום

מדוע חיישן הטמפרטורה ב-Apple Watch שימושי? הוא יוכל להתריע למשתמשים שהם מפתחים חום. אחרי השנתיים האחרונות, כל סוג של אזהרה מוקדמת לגבי מחלה אפשרית יהיה דבר נהדר.

אבל זהו לא בדיוק מדחום. "תכונת טמפרטורת הגוף לא תיתן קריאה ספציפית – כמו עם מדחום למצח או בפרק כף היד – אבל היא אמורה להתריע למשתמש כשיש לו חום, ואז להמליץ לו להשתמש במדחום ייעודי".

ה-Apple Watch הנוכחי יכול למדוד שונות בקצב הלב (HRV), ומאמינים שהקורונה גורמת לשינוי במדד. אז זה כבר אפשרי שה-Apple Watch יוכל לזהות את הקורונה מוקדם ומדויק, אם כי זה לא משהו שאפל טענה אי פעם.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן