חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

אקזיט ראשון למחזור הטרי של Forbes 30Under30: אנטייטל נמכר ל-Beyond Trust

אבי זצר (מימין) ורון נסים |צילום: דימה קרמינסקי
אבי זצר (מימין) ורון נסים |צילום: דימה קרמינסקי
בדיוק שבוע לאחר שנבחרו לרשימת הצעירים המבטיחים של פורבס מכרו רון נסים ואבי זצר את הסטארט-אפ שהקימו לפי שווי מוערך של כ-150 מיליון דולר

לפני בדיוק שבוע הם נבחרו לרשימת הצעירים המבטיחים של ישראל לשנת 2024 – Forbes 30Under30 – והיום הם כבר מימשו את ההבטחה. רון נסים ואבי זצר מכרו את הסטארט-אפ שהקימו אנטייטל (Entitle), המפתח מערכת לניהול הרשאות בענן, לחברת BeyondTrust בעסקה שרובה במזומן עם מרכיב מניות. על-פי הערכות היקף העסקה כ-150 מיליון דולר. רון נסים מנכ"ל אנטייטל יוביל את מרכז הפיתוח של BeyondTrust בישראל. כל 30 עובדי החברה ימשיכו לחברה הרוכשת תוך שיפור תנאי העסקתם, להקמת מרכז פיתוח ראשון בישראל.

אנטייטל. כל העובדים ימשיכו לחברה הרוכשת | צילום: בן יצחקי

לפני כשנה הכריזה אנטייטל הכריזה על השלמת גיוס סיד של 15 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן גלילות קפיטל והשתתפו בו Today ventures ומשקיעים פרטיים. בהם אריאל מייסלוס, ינון קוסטיקה מייסד שותף בענקית אבטחת הענן Wiz, גיל שקלרסקי ועמית אבנר מ-Operator Partners, ניצן שפירא ורן רבנזפט מייסדי אפסגון, גיל עזריאלנט מייסד אקסיס, וקבוצת כמהין המונה 15 בכירי אבטחת מידע בחברות בינלאומיות.

רון נסים באירוע השקת רשימת הצעירים של פורבס | צילום: יוסי זליגר

אנטייטל נוסדה בשנת 2021 על ידי רון נסים מנכ"ל החברה ואבי זצר CTO, אשר הכירו במהלך שירותם הצבאי ביחידת 8200. החברה פיתחה פיתרון לניהול גישה לתוכנות ותשתיות בענן ומציעה מענה יעיל ופשוט להליכים שעד כה טופלו באופן ידני ומורכב. המערכת הופכת את תהליך הבקשה ומתן הגישה למשאבי הארגון לאוטומטי ובכך מאפשרת גישה יעילה מהירה ומאובטחת לסביבות מורכבות. הפתרון ישתלב בפלטפורמה של BeyondTrust הפועלת בתחום הניהול ואבטחת זהויות בארגונים, עבור מערכות ההפעלה UNIX, Linux, Windows ו-macOS. לאנטייטל יש עשרות לקוחות משמעותיים, בין לקוחותיה חברות טכנולוגיה, פיננסיים ואשראי מהגדולות בעולם.

לדברי רון נסים מנכ"ל אנטייטל: "רכישת אנטייטל והצטרפות כל עובדי החברה ל-BeyondTrust היא הישג משמעותי עבורנו. אנחנו ממשיכים לעבוד יחד כצוות כדי להגשים את החזון לשמו הקמנו את החברה, ולעבוד על פיתוח המוצר תחת המותג המוביל בתעשייה. העסקה שנחתמה בתקופה זו משקפת כבוד למדינה, שלמרות כל אתגרי המלחמה חברה גלובלית בוחרת להיכנס לפעילות בישראל ולהקים פה מרכז פיתוח מקומי."

אריק קלינשטיין, מייסד ושותף בקרן גלילות קפיטל: "המכירה של אנטייטל משקפת את איכות היזמים והחברות הפועלים מישראל. משמח לראות שבתקופה זו החדשנות של היזמים הישראלים מושכת לכאן פעילות של חברות בינלאומיות מובילות, שבוחרות להפעיל פה מרכזי פיתוח למרות הכל. מכירת אינטייטל מצטרפת לרצף אקזיטים מהתקופה האחרונה של גלילות קפיטל, בהם מכירת סיידר, ארמטיק, פולאר ואטמוסק."

בתחילת דרכה תרמה אנטייטל מניות לקרן תמורה, כעת בעסקת המכירה הן יכניסו לקרן מאות אלפי שקלים. תמורה פועלת להגברת מעורבות קהילת ההייטק בפעילות ללא מטרות רווח בישראל, תוך התמקדות בחינוך וביוזמות הממוקדות בנוער. הקרן מקבלת תרומת מניות מחברות הייטק ובאירוע נזילות היא מקצה את התמורה הכספית לעמותות מתחומי החינוך והנוער, כדי לשתף את החברה הישראלית בעושר שנוצר על ידי המגזר הטכנולוגי במדינה.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן