חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
שלמה קרמר | צילום: Eclipse Media and Leonid Yakobov
שלמה קרמר | צילום: Eclipse Media and Leonid Yakobov

קייטו של המיליארדר שלמה קרמר מגייסת לפי שווי של יותר מ-3 מיליארד דולר

כמעט עשור אחרי שהוקם על ידי אחד מסנדקי הסייבר הישראלי, משלים סטארט אפ הסייבר ההגנתי גיוס הון נוסף - מגה גיוס בהיקף של 238 מיליון דולר • ״נחולל שינוי חדשני ומשמעותי בשוק״

חרף המשבר בהייטק, הקיצוץ בגיוסים חדשים וגלי הפיטורים הנרחבים, נראה כי יתכן ולפחות בתחום הסייבר העניינים מתחילים לחזור לשגרה. היום קיבלנו אינדיקציה נוספת מאחת מחברות הסטארט-אפ המבטיחות בתעשייה המקומית.

קייטו נטוורקס (Cato Networks), ספקית פלטפורמת ה-Single-vendor SASE מודיעה היום (ג׳) על השלמת סבב נוסף על פי שווי של יותר מ-3 מיליארד דולר. הגיוס הנוכחי נערך בהובלת קרן ההון הסיכון האמריקנית LightSpeed ובעקבותיו יצטרף לדירקטוריון החברה מייסד ומנהל הקרן ראבי מהאטרה.

סבב גיוס זה, בו השתתפו גם קרנות ההשקעה Adams Street Partners, Softbank Vision Fund 2, Sixty Degree Capital, ו-Singtel Innov8, הוא הגדול ביותר של החברה מאז הקמתה אשר משלימה בכך גיוסים בהיקף כולל של כ-773 מיליון דולר.

גם את סבב הגיוס הקודם אשר נחתם באוקטובר 2021 הובילה לייטספיד האמריקנית – במהלכו גייסה קייטו 200 מיליון דולר לפי שווי של 2.5 מיליארד דולר. ״הערכת השווי המשופרת של הסיבוב הזה משקפת את אמון המשקיעים בהזדמנות השוק האדירה שניצבת לפתחה של קייטו ובכוח של פלטפורמת ה-SASE שלה לחולל שינוי חדשני ומשמעותי בשוק״, כך לדברי החברה.

לדברי החברה, בשנה שעברה חצתה קייטו את רף ה-100 מיליון דולר. CATO | צילום: קייטו נטוורקס

שלמה קרמר, הוא ה׳סנדק של אבטחת הסייבר׳ ומחלוצי הסייבר הישראלי. ממייסדי צ׳ק פוינט – החברה שהציגה את חומת האש הראשונה לשוק המסחרי – אשר חתום בנוסף גם על הקמתן של חברות מצליחות נוספות כמו אימפרבה. את קייטו הקים בשנת 2015 יחד עם גור שץ, נשיא החברה וסמנכ״ל התפעול הראשי (COO) שלה אשר בעברו היה חתום על הקמת אינקפסולה (Incapsula) אשר נרכשה על אימפרבה ב-2014.

לדברי החברה, בשנה שעברה חצתה קייטו את רף ה-100 מיליון דולר בהכנסות שנתיות חוזרות (ARR) אשר מציגה גידול שנתי בהכנסות של יותר מ-60% עם יותר מ-1,800 לקוחות ארגוניים, המסתמכים על הפלטפורמה של קייטו עבור תשתית האבטחה והתקשורת שלהם.

קייטו מספקת פלטפורמת Single-vendor SASE מתקדמת אשר נועדה ליצור חווית לקוח נוחה ואלגנטית. הפלטפורמה מספקת למעשה לארגונים את היכולת להחליף תשתיות יקרות, מיושנות ולא גמישות, בארכיטקטורת רשת zero-trust מודרנית המבוססת על SD-WAN ושירותי אבטחה מבוזרים ומבוססי ענן, זאת כדי לתמוך בצורה יעילה ובטוחה בכוח עבודה גלובלי היברידי, ובגישה לאפליקציות קריטיות ומידע עסקי רגיש.

שלמה קרמר נמנה בין האנשים העשירים בתבל. ברשימת המיליארדים העולמית שפרסם מגזין פורבס השנה דורג קרמר במקום ה- 1,512 מבין עשירי העולם עם שווי נקי המוערך בכ-2 מיליארד דולר.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן