חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

CNN: בטר פלייס תודיע על פשיטת רגל בתוך מספר ימים

האם סופה של בטר פלייס מתקרב? ביום חמישי האחרון פורסם כי החברה לישראל שוקלת להפסיק את מימון פעילותה של יצרנית תחנות ההטענה למכוניות חשמליות, והלילה מדווחת רשת CNN כי החברה תודיע בימים הקרובים על פשיטת רגל. זאת לאחר שבתקופה האחרונה ניסו בחברה לישראל בצוותא עם בעלי המניות לגייס מקורות מימון שישאירו את החברה בחיים, מאמצים שלא נשאו פרי.

רק לפני כחודשיים הודיעה בטר פלייס כי היא סוגרת את פעילותה בארצות הברית ובאוסטרליה. זאת על פיה הודעתה כחלק מתוכנית אסטרטגית למקד את הפעילות בתקופה הקרובה בשווקים בישראל ובדנמרק, שם השלימה החברה בהצלחה את הפריסה המלאה של הרשת, אולם כעת עלולה כאמור החברה לסיים את פעילותה ככלל.

לקבלת כל העדכונים, הדירוגים והניתוחים – עשו לנו לייק בפייסבוק

צילום: רויטרס

במהלך החודשים האחרונים עברה החברה זעזועים רבים, כשבין היתר הועזב המייסד והמנכ"ל, שי אגסי, ולאחריו סיים גם המנכ"ל שהחליף אותו, אוון ת'ורנלי האוסטרלי, את תפקידו. תקופה קצרה לאחר כניסתו לתפקיד התפטר גם מנכ"ל החברה בישראל, משה קפלינסקי, יחד עם דמויות נוספות בחברה. לפורבס נודע כי לאחרונה אף הוקפא גיוסו של מנהל בכיר שאמור היה להתחיל לעבוד בחברה, וזאת בשל חוסר הוודאות לגבי מצבה.   

מבטר פלייס נמסר בתגובה: "בחודשים האחרונים ממשיכה בטר פלייס במאמציה הרבים על מנת להמשיך בפעילותה. טרם התקבלה כל החלטה אחרת".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן