Forbes Israel Logo

באירוע יוקרתי: הושקה רשימת הצעירים המבטיחים של פורבס לשנת 2023

אירוע חשיפת 30Under30 2023 של פורבס | צילום: Dmitry Gorodetsky
אירוע חשיפת 30Under30 2023 של פורבס | צילום: Dmitry Gorodetsky
מדי שנה בוחר פורבס את הצעירים המבטיחים בישראל - המצטרפים לקהילה הבינלאומית היוקרתית בעולם. חשיפת הרשימה לוותה גם השנה באירוע השקה ייחודי בו לקחו חלק 60 הנבחרים ובוגרי רשימות משנים קודמות

לרשימת Forbes 30 Under 30 המלאה

מדי שנה, זו השנה ה-9 ברציפות, בוחר מגזין פורבס את הצעירים המבטיחים בישראל מתוך אלפי מתמודדים המגיעים מתחומים שונים ומציעים את מועמדותם לרשימה האקסקלוסיבית.

רשימת Forbes Under30 כוללת צעירות וצעירים – עד גיל 30 (כולל) – שכבר הספיקו לרשום הישגים מרשימים בתחומם ולהוביל שינויים משמעותיים שהותירו חותם על החברה: 30 צעירים בתחום ההייטק ו-30 נוספים בתחומי הממשל, מדע ומחקר, חינוך וחברה, אמנות, בידור וספורט.

אנה זק בראיון לישראל בידור | צילום: שי רוזנפלד לוי, פורבס ישראל

מה שמוסיף ייחודית עוד יותר גדולה היא העובדה שעם הכניסה לרשימה היוקרתית, הופכים חברי קהילת הצעירים של פורבס ישראל לחלק מקהילה גלובלית – הכוללת מקבץ אדיר של כישרונות צעירים מרחבי העולם, שחבריה מנהלים כבר היום קשרים נרחבים ונחשבים לדור מנהיגי ומנהיגות העתיד במגוון גדול של תחומי החיים.

לוחמת הסייבר של השב"כ, מפתחי הבינה המלאכותית, יזמית הסטארט־אפ הסביבתי בניו יורק, החוקרת שמפתחת חיסונים לסרטן, הדוגמניות שכבשו את העולם, והכדורגלן השווה 7 מיליון אירו: כולם לקחו חלק בארוע החשיפה המרגש.

מחזור הצעירים המבטיחים של פורבס לשנת 2023. משמאל עם כיוון השעון: רוי ניסני, דוד סער ושי זנקו, אורי גוב, ואורי זמיר | צילום: Dmitry Gorodetsky

חשיפת רשימת הצעירים המבטיחים של פורבס לשנת 2023 לוותה באירוע השקה אקסלוסיבי לחברי קהילת ה-Under30. באירוע, שנערך באולם האירועים של משרד עורכי הדין Pearl Cohen, נכחו 60 חברי הרשימה ועוד עשרות חברי קהילה מרשימות של שנים קודמות.

את הערב הנחתה בוגרת רשימת Under30 לשנת 2016, עדי ויצהנדלר ולקחו בו חלק איתי זהוראי, עורך רשימת Forbes Under30 של פורבס ישראל; נציגת בנק הפועלים, מיכל קיסוס-הרצוג, מנכ"לית פועלים הייטק; יעל שמעון מני, שותפה, מחלקת הייטק בפירמת עו"ד פרל-כהן; ים עתיר, בוגרת Under30, ותום אורבך, נציג נבחרי Under30 לשנת 2023.

מנחי אירוע ההשקה האקסלוסיבי. משמאל עם כיוון השעון: יעל שמעון מני, מיכל קיסוס-הרצוג, עדי ויצהנדלר ותום אורבך | צילום: Dmitry Gorodetsky

"כמי שהייתה לה את הזכות לעבוד עם מנהיגים מדהימים בכל הגילאים וללמוד מהם, אני יודעת שלמנהיגות ולמנהיגים צעירים כמוכם יש את הכוח לעצב את העתיד בדרכים מדהימות" אמרה מיכל קיסוס הרצוג, מנכ"לית פועלים הייטק. "בין אם אתם רק מתחילים.ות במסע המנהיגות שלכם.ן או שכבר השגתם.ן הצלחה גדולה, הדחף שלכם.ן לעשות שינוי בעולם הוא באמת ראוי להערצה, ואין לי ספק שתשיגו דברים גדולים בשנים הבאות״.

עדי ויצהנדלר, שותפה מייסדת של הסטארט-אפ Valoo, המפתח פלטפורמת השקעות חכמה למשקיעים כשירים, התייחסה בדבריה למציאות שחווה החברה הישראלית בחודשים האחרונים. "מי שנמצאים כאן הערב הם יזמים באופיים, אנשים שמחוללים שינוי בין אם באמצעות החברה שהקימו, פרויקטים עם אימפקט, מחקרים פורצי דרך, ביטוי עצמי דרך אמנות, ועוד. בתקופות של כאוס אנשים כמונו יכולים וצריכים לפרוח ולהשפיע. אנחנו כאן אחד בשביל להצמיח אחד את השנייה."

נבחרי Under30 ומסקרת האירוע בר רוזנברג. משמאל בכיוון השעון: בר אלמליח "הפשוטע", אנה זק, אופר בן נתן ומאיה ראכלין | צילום: Dmitry Gorodetsky

לרשימת Forbes 30 Under 30 המלאה

בנוסף, התייחסה ויצהנדלר לטלטלות הפיננסיות שאנו חווים בתקופה האחרונה. לדבריה, "ב-8 החודשים האחרונים ראינו ב-Valoo עלייה של 1600% בכמות בעלי המניות שמחפשים נזילות למניות שלהם. זה כמובן מועיל למשקיעים שמחפשים לברוח מהתנודתיות בשוק ההון, ונכנסים להשקעות הזדמנותיות ארוכות טווח.

גם הגופים המוסדיים הגיעו לחשיפה לנכסים אלטרנטיביים שלא ראינו כמותה, ולאור הריבית הגבוהה והסיכונים שבשוק הנדל"ן – ברור מדוע יותר ויותר משקיעים פונים לסוגי השקעות שלא כפופות לתנודתיות בשוק."

נבחרי Under30. משמאל בכיוון השעון: רועי און, גל אולמן, שון ורומי ספקטור עם הוריהם, וולריה קוגן | צילום: Dmitry Gorodetsky

איתי זהוראי, עורך רשימת פורבס Under30 ועורך התחקירים הראשי של פורבס ישראל סיכם: "מה שמוסיף ייחודית ועוצמתיות עוד יותר גדולה לפרויקט הזה היא הגלובליות שלו. רשימת ה- Under30 פורסמה לראשונה בתחילתו של העשור הקודם. מאז צבר המותג פופולאריות עצומה, ונכון להיום הוא מכסה כבר חמש יבשות ומתפרס על פני כ-30 מדינות ברחבי העולם״.

״במקביל לאירוע הזה שלנו פה היום, שבו אנו חושפים את נבחרת הצעירים המבטיחים בישראל, מתקיימים כעת אירועי חשיפה דומים בכל העולם – מביג׳יינג טוקיו וסיאול, מומבאיי ואבו-דאבי, דרך אתונה, בוקרשט, רומא, פריז ומדריד ועד ריו דה ז׳נרו, בואנוס איירס וניו-יורק״.

נבחרי Under30. משמאל בכיוון השעון: נריה קראוס, תום נשר, צ'רלי מובארכי ועדי איקן | צילום: Dmitry Gorodetsky

״עם הכניסה לרשימה היוקרתית הופכים חברי קהילת הצעירים של פורבס ישראל לחלק מהקהילה הגלובלית – הכוללת מקבץ נדיר של כישרונות צעירים מרחבי העולם, שכבר היום מנהלים ביניהם קשרים נרחבים ותופסים עמדות של כוח והשפעה במגוון תחומים במדינות רבות בכל רחבי הגלובוס״.

נבחרי Under30 מברכים מסביב לעולם

״זוהי ללא ספק קהילת הצעירים היוקרתית והגדולה בעולם שמונה כבר עשרות אלפי חברות וחברים״, סיכם זהוראי, ״ממנהיגי טק גלובליים שייסדו ענקיות כמו פייסבוק, טיק-טוק, ספוטיפיי ו-OpenAI, ועד אייקונים של פופ ותרבות כמו בילי אייליש, ריהאנה וטיילור סוויפט, לברון ג׳יימס וקיליאן אמבפה״.

אירוע החשיפה של נבחרי פורבס Under30 | צילום: Dmitry Gorodetsky

לרשימת Forbes 30 Under 30 המלאה

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.