חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

באירוע יוקרתי: הושקה רשימת הצעירים המבטיחים של פורבס לשנת 2022

הדוגמנית ואשת העסקים בר זומר באירוע חשיפת 30Under30 2022 של פורבס | צילום: יוסי אלוני
הדוגמנית ואשת העסקים בר זומר באירוע חשיפת 30Under30 2022 של פורבס | צילום: יוסי אלוני
מדי שנה בוחר פורבס את הצעירים המבטיחים בישראל - המצטרפים לקהילה הבינלאומית היוקרתית בעולם. חשיפת הרשימה לוותה גם השנה באירוע השקה ייחודי בו לקחו חלק 60 הנבחרים ובוגרי רשימות משנים קודמות

לרשימה המלאה Forbes 30UNDER30 2022

מדי שנה, זו השנה ה-8 ברציפות, בוחר מגזין פורבס את הצעירים המבטיחים בישראל מתוך אלפי מתמודדים המגיעים מתחומים שונים ומציעים את מועמדותם לרשימה האקסקלוסיבית.

רשימת  Forbes Under30  כוללת צעירות וצעירים – עד גיל 30 (כולל) – שכבר הספיקו לרשום הישגים מרשימים בתחומם ולהוביל שינויים משמעותיים שהותירו חותם על החברה: 30 צעירים בתחום ההייטק ו-30 נוספים בתחומי הממשל, מדע ומחקר, חינוך וחברה, אמנות, בידור וספורט.

יבגני דיברוב באירוע ההשקה. צילום: יוסי אלוני
יבגני דיברוב באירוע ההשקה | צילום: יוסי אלוני

מה שמוסיף ייחודית עוד יותר גדולה היא העובדה שעם הכניסה לרשימה היוקרתית הופכים חברי קהילת הצעירים של פורבס ישראל לחלק מקהילה גלובלית – הכוללת מקבץ אדיר של כישרונות צעירים מרחבי העולם, שחבריה מנהלים כבר היום קשרים נרחבים ונחשבים לדור מנהיגי ומנהיגות העתיד במגוון גדול של תחומי החיים.

ההייטקיסט שבנה חברה ששווה מיליארדים עוד לפני גיל 30, דובר ראש הממשלה הצעיר ביותר, הרופאה שהקימה עמותה לשוויון מגדרי, הכדורגלנית שכבר בגיל 18 חתומה במועדון פאר אירופי, החוקר הצעיר במשלחת הישראלית ל-CERN והפסנתרן המחונן בן ה-18: כולם לקחו חלק בארוע החשיפה המרגש.

אבישג סמברג ויואב כהן באירוע חשיפת 30Under30 2022 של פורבס | צילום: יוסי אלוני

חשיפת רשימת הצעירים המבטיחים של פורבס לשנת 2022 לוותה באירוע השקה אקסלוסיבי לחברי קהילת ה-Under30. באירוע, שנערך באולם הנשפים של פירמת עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן, נכחו 60 חברי רשימת 2022 ועוד עשרות חברי קהילה מרשימות של שנים קודמות.

את הערב הנחה בוגר רשימת Under30 לשנת 2019, ד"ר מאור פריד, מהנדס מחקר ופיתוח, ולקחו בו חלק בוגרים נוספים, בינהם יבגני דיברוב, מייסד משותף ומנכ"ל ארמיס סקיוריטי ובוגר רשימת הצעירים המבטיחים לשנת 2018.

מנחה הערב מאור פריד וברקע הדוגמנית ואשת העסקים בר זומר | צילום: יוסי אלוני

"כיף להיות פה. אני זוכר כשנבחרתי ב-2018 לרשימה הבאמת מכובדת הזאת ההתרגשות הייתה גדולה מאוד", אמר דיברוב. "האירוע הזה הוא בעצם על אנשים. אנשים חרוצים, מקצוענים – כל אחד בתחומו – שחולמים לכבוש יעדים וגם מצליחים".

נציגת רשימת הצעירים המבטיחים 2022, ספיר בן הרוש, מנהלת השקעות בכירה בקרן ההון סיכון פיטנגו, דיברה על ייחודה של קבוצת הצעירים: "כשהתבקשתי לדבר ולייצג את 60 הצעירים שנבחרו השנה, חשבתי – מה מייחד את כולנו לקבוצה אחת – מספורטאיות לאמנים, משפיעי השוק הציבורי ומייסדי העמותות, מייסדים של חברות סטארטאפ ומשקיעי הון סיכון. נראה שהדבר הזה הוא להעז לעשות בכל יום את מה שאנחנו אוהבות ואוהבים, וזו מתנה עצומה".

חלל האירועים בהרצוג פוקס נאמן. צילום: יוסי אלוני
חלל האירועים בהרצוג פוקס נאמן | צילום: יוסי אלוני

מדי שנה, זה שמונה שנים ברציפות, בוחר מגזין פורבס את הצעירים המבטיחים בישראל מתוך אלפי מתמודדים המגיעים מתחומים שונים ומציעים את מועמדותם לרשימה.

קהילה בינלאומית-גלובלית

רשימת Forbes Under30 כוללת צעירים וצעירות – עד גיל 30 – שכבר הספיקו לרשום הישגים מרשימים בתחומם ולהוביל שינויים משמעותיים שהותירו חותם על החברה: 30 צעירים בתחום ההייטק ו-30 נוספים בתחומי הממשל, צבא ובטחון, חינוך וחברה, אמנות, בידור, וספורט.

אירוע חשיפת 30Under30 2022של פורבס. צילום: יוסי אלוני לפורבס ישראל
אירוע חשיפת 30Under30 2022 של פורבס | צילום: יוסי אלוני לפורבס ישראל

בניגוד לרשימות אחרות, חברי קהילת הצעירים של פורבס ישראל הופכים לחלק מקהילה בינלאומית-גלובלית שכוללת רשימות צעירים מרחבי העולם שחבריה מנהלים קשרים נרחבים וחלקם צפוי להרכיב את דור מנהיגי ומנהיגות העתיד.

אופק קירזנר ואמיר נוה באירוע הצעירים המבטיחים לשנת 2022. צילום: יוסי אלוני

לרשימה המלאה Forbes 30UNDER30 2022

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן