חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
עו"ד גלעד ברון | צילום: סם יצחקוב
עו"ד גלעד ברון | צילום: סם יצחקוב

הפרקליטים: "הצלחה ומצוינות של משרדי עורכי הדין הן תוצר של ההון האנושי"

עו”ד גלעד ברון, מייסד ושותף מנהל ב’ברון ושות’ משרד עורכי דין’ ומעורכי הדין המובילים בתחומי המיסוי, צווארון לבן וליווי עסקאות מקרקעין משתף בתפיסת עולמו המשפטית המקצועית וראייתו את הצוות והלקוחות במרכז

BrandVoice

עו”ד גלעד ברון

תפקיד: מייסד ושותף מנהל – ברון ושות’ משרד עורכי דין.

מצב משפחתי: נשוי לטל, שותפה ומנהלת התחום המסחרי במשרד, אב לעמית ולניר.

השכלה: תואר ראשון ותואר שני במשפטים ומיסוי.

תחביבים: כושר על בסיס קבוע, סקי, סאפ, חובב ואספן יינות.


משרד ברון נמנה על משרדי הבוטיק המובילים בתחומי מיסוי (מס הכנסה, מע”מ ומיסוי נדל”ן), צווארון לבן, ליווי עסקאות נדל”ן, עסקאות מסחריות וליטיגציה. המשרד מונה כ-20 עורכי דין והוא אחד המשרדים הבודדים השומר על צביונו כמשרד בוטיק ומדורג כמשרד מוביל ובולט בדירוגי DUNS 100 ו-BDI במספר לא מבוטל מתחומי התמחותו.

תפיסת הניהול וחזון המשרד שונה וייחודית למשרד עורכי דין, החל מעיצוב המשרד, דרך אלמנטים איכותיים ומוקפדים של ניהול התיקים ועד להגדרת חזון ברורה. משיחה שקיימנו עם עו”ד ברון, קשה שלא להתרשם מהלהט, התשוקה והאהבה לעשייה המשפטית. משרד איכותי, מקצועי, יצירתי ואנושי, הפועל בסינרגיה ועבודת צוות בראיית הלקוח במרכז.

עו”ד ברון מסביר ש”העוצמה בבוטיק” זו התפיסה, הנשענת על מחויבות לעשות את כל הנדרש בכדי לספק חוויית לקוח שונה ויחס אישי, מקצועי ואיכותי, תוך הגדרת הלקוח במרכז. “בהתאם לכך, המשרד מורכב משותפות, עורכות ועורכי דין ותיקים ובכירים מאוד כשבכל תיק יש מעורבות עמוקה של צוות בכיר ומנוסה”, אומר עו”ד ברון. “המשרד מציב דגש אדיר על חוויית השירות  תוך הטמעת ‘מסע הלקוח’ בתיקים מסחריים ובתיקים פליליים, ולצורך האמור גם נמצא בצוות ראובן ישראלי, סמנכ”ל פיתוח ארגוני וניהול ההון אנושי במשרד שמלווה את הצוות ואת התהליכים המקצועיים”. מינוי ייחודי במשרדי בוטיק, אולם אינו חורג כלל מתפיסת העולם במשרד ברון.

עו”ד ברון מייחס את הצלחת המשרד הן לצוות כמכלול והן לפיתוח ההון האנושי בהתאמה מושכלת לתחומי ההתמחות במשרד. “הצלחה ומצוינות של משרדי עורכי הדין הם תוצר של הון אנושי מונחה כישרון ודבקות לשירות ולמטרה”. הוא אומר. הצוות המוביל במשרד כולל את עו”ד גלעד ברון, עו”ד טל כהן ברון, עו”ד פוסטלינקו, עו”ד גרוס שאקי, ועו”ד נמדר אבני, שותפות, המהוות חלק מהמשרד מזה למעלה מעשור ויותר וכך גם, מנהלת המשרד, שיא שמייבסקי מרן, הנמצאת לצידו של עו”ד ברון והצוות מעל ל-20 שנה.

עו”ד ברון מלווה תיקי חקר בתחום הצווארון הלבן המהווים חלק ניכר מהתיקים הגדולים ביותר המתנהלים בשנים האחרונות, ונחשב למשפטן וליטיגטור מוכשר. לקוחותיו וצדדים בעסקאות מולו מעידים על אדם מוכשר בעל ראייה משפטית וראייה אסטרטגית עסקית וכלכלית, שמצליח בדרכו המיוחדת להביא את הצדדים להסכמות הנדרשות תוך הגנה על לקוחותיו ונאמנות בלתי מתפשרת.

באשר ל- DNA של מקצוע עריכת הדין בימינו, אומר עו”ד ברון כי בעיניו מקצוע עריכת הדין הוא אחד המקצועות המרתקים והמאתגרים ביותר. “מדובר במקצוע המשלב מפגש עם אנשים רבים מרתקים ומגוונים: לקוחות, צדדים לעסקאות, תיקים, קולגות, שופטים ואנשי רשויות, ותיקים שמשקפים בכל פעם עניין ואתגר חדש”. “נדרשת התמחות ייחודית על מנת להעניק מעטפת משפטית מלאה, רחבה ועמוקה בכל ההליכים המורכבים הנובעים מתיקים רגישים אלו תוך ניתוח המצב העובדתי המשפטי, ויש ללמוד לעתים קרובות, תחומים מקבילים מעולמות עסקיים שונים ומגוונים בהם עוסק התיק”.

מחלקת הנדל”ן במשרד מלווה עשרות פרויקטים בשלבי תכנון וביצוע שונים, לצד תיקים מורכבים בתחום הצווארון הלבן. ובראייה קדימה, שאיפתו  של עורך דין ברון היא להמשך עשייה פורה ומפרה והמשך השקעה בהון האנושי המרכיב את צוות המשרד תוך התפתחות עם ולצד הלקוחות, בדגש על הנאה מהדרך ומהעשייה היום יומית.

ניהול והפקת הפרויקט: עינת פרידמן


BrandVoice הוא מותג התוכן השיווקי של פורבס ישראל

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן