חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
"ההשקעה בגסטי מהווה הבעת אמון בשוק התיירות והשכירות לטווח קצר, בטכנולוגיה החדשנית שלנו ובמעמדנו כמובילי שוק". ורד רביב שורץ ועמיעד סוטו | צילום: גסטי
"ההשקעה בגסטי מהווה הבעת אמון בשוק התיירות והשכירות לטווח קצר, בטכנולוגיה החדשנית שלנו ובמעמדנו כמובילי שוק". ורד רביב שורץ, ה-COO של גסטי, והמייסד-שותף, עמיעד סוטו | צילום: גסטי

הבטיחו וקיימו: האחים סוטו, בוגרי Forbes Under30, מגייסים עם גסטי 170 מיליון דולר

עמיעד וקובי סוטו נבחרו לרשימת הצעירים של פורבס עם פלטפורמת ניהול הנכסים החדשה שלהם. כעת, לאחר מגיפת הקורונה, גייסו עבור גסטי 170 מיליון דולר

כשעמיעד וקובי סוטו נבחרו לרשימת הצעירים המבטיחים שלנו ב-2018, Guesty, החברה שהקימו ומתמחה בניהול משק השכרה ב-Airbnb, היתה בתקופת התרחבות. כעת, גסטי מכריזה על מגה-ראונד של גיוס מרשים וממשיכה להניע את הדור הבא של תעשיית האירוח וניהול הנכסים

חברת גסטי, המפתחת ומנהלת פלטפורמת ניהול נכסים מובילה בתחום השכירות לטווח קצר ותעשיית האירוח, הכריזה על סבב גיוס הון בסך 170 מיליון דולר, בהובלת Apax Digital Fund, MSD Partners ו- Sixth Street Growth, ובהשתתפות המשקיעים הקיימים Viola Growth ו- Flashpoint

גסטי הוקמה בסוף 2013 על ידי האחים קובי ועמיעד סוטו, שנבחרו לרשימת Forbes Under30 ב-2018, ופועלת בעשרות מדינות. מאז תחילת הקורונה גסטי הכפילה את גודלה ומעסיקה כיום קרוב ל- 600 עובדים ב-14 משרדים גלובליים, בהם צוות הפיתוח הגדול ביותר בתעשייה.

ההון שגויס ישמש להגדלת נפח פעילות החברה בעולם כדי לעמוד בביקוש הגובר, מציאת פתרונות שיתמכו בצרכי הצמיחה של מנהלי נכסים ומלונאים, ביצוע רכישות חשובות ולהתרחבות לתחומים עסקיים חדשים, במטרה לבסס את מעמדה של גסטי כקובעת הסטנדרט המוביל בפלטפורמות ניהול נכסים. 

פלטפורמת גסטי מאפשרת למנהלי נכסים לטווח קצר לרכז במקום אחד את כל הפעילות הכרוכה בניהול ותפעול נכסים לאירוח. לרבות שיווק באמצעות אתרים שונים, ביניהם Airbnb, Vrbo, Booking.com, Tripadvisor, Expedia ,Agoda ורבים נוספים. זאת בנוסף להפעלת אתר עצמאי של משכיר הנכסים, ניהול המידע הפיננסי חשבונאי, ניהול ערוצי תקשורת ומשימות תפעול וניקיון, ניהול סיכונים ועוד.

גסטי מפעילה גם זירת מסחר (Marketplace) ובה יותר מ-130 שותפים, המעניקים שירותים משלימים למנהלי נכסים, כולל כלי תמחור דינאמיים, סליקת תשלומים, מוצרי בתים חכמים ועוד. בנוסף, קיימת יכולת לבניית פתרונות על גבי ה-API הפתוח של החברה.

סבב גיוס ההון האחרון מגיע על רקע צמיחה אדירה בתעשיית השכירות לטווח קצר, שהגיעה בשנה שעברה להיקף של 200 מיליארד דולר. השינוי בדרך שבה צרכנים בוחרים לחיות, לעבוד, להיפגש ולנסוע, הביא לטשטוש הקו שבין מלונות מסורתיים לפתרונות דיור אלטרנטיביים.

המגמה הזו הגבירה את הצורך בטכנולוגיית ניהול אירוח ורסטילית שתאפשר למנהלי הנכסים להתאים את עצמם לדרישות המוגברות מצד האורחים. גסטי הכפילה את הכנסותיה מאז סבב גיוס ההון הקודם לפני שנה, וצפויה להגיע לקצב הכנסות של מעל 100 מיליון דולר בשנה הקרובה. החברה נמצאת כעת בשלבי התרחבות וקליטת 50 עובדים חדשים בישראל ובעולם.

לדברי עמיעד סוטו, מייסד משותף ומנכ"ל גסטי: "ההשקעה בגסטי מהווה הבעת אמון בשוק התיירות והשכירות לטווח קצר, בטכנולוגיה החדשנית שלנו ובמעמדנו כמובילי שוק התוכנה לניהול נכסים והיא בולטת במיוחד על רקע האקלים הכלכלי המאתגר בעת הזו. עם העלייה בפופולריות של אפשרויות לינה אלטרנטיבית, גסטי התגלתה כחברה המנצחת הודות למחויבותנו לחדשנות ויכולתנו לתרום להצלחת לקוחותנו.

אנו מודים לשותפים הקיימים שלנו Apax, שהגדילו את השקעתם בגסטי ונלהבים לצרף את MSD Partners ואת Sixth Street Growth, שהרקורד המרשים שלהם בתעשייה שלנו מבטיח שותפות ארוכת טווח. בעת שאנו ממשיכים להתרחב בכל העולם ומגדילים את ההובלה שלנו בשוק, אנו מצפים להוסיף ולהגדיל את הערך שאנו נותנים למנהלים בתעשיית האירוח בחודשים ובשנים הקרובות."

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן