חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
ייעוד הקרן - עזרה פיזית ונפשית למען אותם ילדים שנפגעו מפעולות הטרור | צילום: Shutterstock
ייעוד הקרן - עזרה פיזית ונפשית למען אותם ילדים שנפגעו מפעולות הטרור | צילום: Shutterstock

הייטק למען הילדים: מיזם חדש בשם "הקרן לילדים" עתיד לגייס כ-100 מיליון דולר

הגיוס שנערך ביוזמת עשרות יזמי הייטק נועד להקמת מיזם שיפעל למען הילדים שאיבדו את בני משפחתם במתקפת ה-7 באוקטובר

גיוס חובה: עשרות יזמי הייטק ומשקיעי הון סיכון החליטו על הקמת מיזם חדש בהתנדבות מלאה בשם "הקרן לילדים" (ICF). ייעוד הקרן – עזרה פיזית ונפשית למען אותם ילדים שנפגעו מפעולות הטרור הנוראיות והאירועים הקשים של מתקפת ה-7 באוקטובר.

היעד של "הקרן לילדים" הינו לספק סיוע ארוך טווח לילדים מגיל לידה ועד הגיעם לגיל 21 זאת על ידי גיוס ראשוני של כ-100 מיליון דולר מתורמים משמעותיים, במטרה לתת לאותם ילדים סיוע מידי כלכלי.

המיזם הוקם על ידי יזמי ההייטק תומר לוי מנכ"ל חברת Logz.io, עמית רוזנצוויג מנכ"ל חברת Ottopia ומיכל לצר מנכ"לית חברת Tweed – ולו שותפים יזמים בולטים נוספים כמו תום ליבנה מנכ"ל Verbit ואיל ניב שותף בקרן פיטנגו, זאת לצד מנכ״לים נוספים בקהילת ההיי-טק הישראלית.

לדברי מקימי המיזם הקרן לילדים הוא ״המיזם השאפתני ביותר שקיים כיום ושאיפתו לתת מענה מידי למשפחות ולהוצאות הכלכליות הרבות שהן נאלצות להתמודד איתן עכשיו ובעתיד הנראה לעין״. החברות החתומות על המיזם ולוקחות חלק בהתנדבות מלאה, תאמץ ילדים באופן וירטואלי ורוחני, תעזור להם בחיבור לתעשייה ולהזדמנויות השונות ותספק להם תמיכה רחבה.

טוויד נחשפת עם גיוס חדש. המייסדים: (מימין) אודי חקים, מיכל לצר וג'ולי טאובר | צילום: דנה תמרי
מייסדי Tweed: אודי חקים, מיכל לצר וג'ולי טאובר | צילום: דנה תמרי

עמית רוזנצוויג, ממובילי המיזם ציין כי: "מה שעמד לנגד עינינו כאשר הקמנו את המיזם הוא הטרגדיה והמשבר ההומניטרי שנוצר בעקבות מתקפת החמאס האכזרית בשבת הארורה של ה-7 באוקטובר. הלב שלנו נשבר מלשמוע בני משפחה אשר סופדים את יקיריהם בהלוויות, או נקרעים מדאגה לגורל יקיריהם החטופים.

הילדים הללו, שמעתה והלאה יתמודדו עם מציאות קשה, הם העתיד של כולנו ואנו רוצים לעשות כל שביכולתנו כדי לסייע להם להתגבר ולשגשג. אנחנו קוראים לכל תעשית ההיי טק, ולכולם להצטרף לדרך שלנו ולעזור לאותם ילדים במאבקם הקשה ולהשיג טיפה של אור בחושך שנכפה עליהם".

למידע נוסף ותרומות: https://www.israelichildrensfund.org/

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן