חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

HOT עונה לבזק: משדרגת פי 3 את מהירות האינטרנט ללקוחות

HOT הכריזה הבוקר על האצת מהירויות הגלישה בכל מסלולי הטריפל עד פי 3. בנוסף, לרגל השקת המבצע, 10,000 המצטרפים הראשונים למסלולי הטריפל יוצעו עם שדרוג למהירות של 100 מגה, בחינם למשך שנה. המבצע יוצע גם ללקוחות הקיימים.

המחיר של מסלול ה-100 מגה יוצע מעתה ב-139 שקל במקום 179 שקל. נדגיש כי המחיר האמור והשדרוג מתייחס לתשתית האינטרנט וכדי להנות מהשדרוג יש לעדכן את המהירות הרצויה גם אצל ספק האינטרנט.

בתוך כך, גולשים שהיום נמצאים במסלול 5 מגה יזכו לשדרוג ל-12 מגה (ומהירות ה-5 מגה תבוטל לחלוטין), לקוחות המשלמים על 12 מגה ישודרגו ל-30 מגה ואילו לקוחות הנמצאים כבר היום במסלול 30 מגה יזכו לשדרוג ל-100 מגה. לרגל ההשקה כאמור, כל לקוחות HOT יזכו ל-100 מגה.

לקבלת כל העדכונים, הדירוגים והניתוחים – עשו לנו לייק בפייסבוק

במקביל, HOT נמצאת בעיצומו של פרויקט פריסת הסיבים האופטיים עד לבתי הלקוחות (FTTH), כאשר על פי נתוני החברה קרוב ל-100 אלף משקי בית מחוברים לתשתית הסיבים האופטיים, בשש ערים ברחבי הארץ, כאשר רעננה היא העיר הראשונה שרושתה כולה בסיבים.

הרצל עוזר, מנכ"ל הוט | צילום: יח"צ

"קבוצת HOT  מאתגרת בשנים האחרונות את שוק התקשורת כולו, ומובילה מהלכים טכנולוגיים וצרכניים לטובת הציבור הרחב", אמר הרצל עוזר, מנכ"ל HOT. "החברה הינה הראשונה והיחידה, אשר מספקת את מהירות ה -100 מגה לכל בית, וזאת, תוך הפחתת מחיר משמעותית".

לפני כחודש הכריזה בזק על מבצע ושידרגה את מהירות הגלישה באינטרנט. החברה השיקה מהלך במסגרתו תשודרג מהירות הגלישה הפופולרית של לקוחות החברה ל-15 מגה בחינם. לטענת החברה בתום המהלך יהנו מהשידרוג כמיליון משתמשים, המהווים כ-85% מלקוחות החברה.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן