חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
לינוי אשרם במשחקים האולימפיים בטוקיו | צילום: עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל
לינוי אשרם במשחקים האולימפיים בטוקיו | צילום: עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל

לינוי אשרם, בוגרת רשימת Forbes 30Under30, זכתה במדליית זהב בטוקיו

המתעמלת האולימפית הדהימה את השופטים והשיגה ציון גבוה במיוחד בתחרות הגמר. מדובר במדליית הזהב השנייה לישראל באולימפיאדה הנוכחית, לאחר זכייתו של בוגר נוסף ברשימת פורבס, המתעמל ארטיום דולגופיאט

גאווה ישראלית: המתעמלת לינוי אשרם, בוגרת רשימת Forbes 30Under30, זכתה במדליית זהב במשחקים האולימפיים בטוקיו. מדובר במדליית זהב שנייה לישראל בתחרויות השנה, לאחר הזכייה של המתעמל ארטיום דולגופיאט בזהב, גם הוא דורג ברשימת פורבס.

אשרם הדהימה את השופטים בתרגיל שהציגה בגמר תחרות ההתעמלות האמנותית, אחרי שהשיגה ציון כולל של 107.800 נקודות באמצעות שימוש בארבעה מכשירים כולל חישוק, כדור, אלות וסרט.

מוקדם יותר השנה זכתה אשרם בשתי מדליות זהב במסגרת תחרות גביע העולם, וסיפרה כי העיניים נשואות לטוקיו: "אני מסתכלת קדימה – כעת כל הפוקוס הוא לקראת האולימפיאדה".

אשרם מתכוננת לזכייה שנים רבות. עם כניסתה לדירוג פורבס בשנת 2018, סיפרה אשרם כי לוח הזמנים שלה מבחינת אימונים צפוף מאד וכי היא החלה באימונים למשחקים האולימפיים כבר אז: "אין לי זמן לנוח. אני לא רואה את עצמי נחה או מוותרת לעצמי. את כל הדברים האחרים אני יכולה להשלים בשלב מאוחר יותר בחיים. ההתעמלות היא משהו שאין לי אפשרות לדחות, אז אני באה בכל הכוח".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן