חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
חלק ניכר מהצמיחה הגיע מאזור אסיה-פסיפיק, שבו נוספו 1.4 מיליון מנויים בתשלום ברבעון השלישי | צילום: Shutterstock
חלק ניכר מהצמיחה הגיע מאזור אסיה-פסיפיק, שבו נוספו 1.4 מיליון מנויים בתשלום ברבעון השלישי | צילום: Shutterstock

ניפצה את התחזיות: נטפליקס צברה 2.4 מיליון מנויים חדשים וקטעה רצף של הפסדים

ענקית הסטרימינג דיווחה על גידול במספר המנויים שמגיע בזכות שילובם של תכנים מקוריים, כולל "ג'פרי דאהמר" ו"דברים מוזרים". מניית נטפליקס זינקה ב-14% וגברה על תחזיות האנליסטים

נטפליקס צברה 2.4 מיליון מנויים חדשים בתשלום ברבעון השלישי של השנה, כך מסרה החברה בדו"ח רווחים ביום שלישי, מהפך עבור חלוצת הסטרימינג לאחר שדיווחה על הפסדים לראשונה מזה 10 שנים – במהלך שני הרבעונים האחרונים ברציפות.

נטפליקס דיווחה על 223.09 מיליון מנויים, לעומת 220.67 מיליון ביולי, ו-213.56 מיליון ברבעון השלישי של השנה שעברה. היא גברה על תחזיות האנליסטים שהעריכו שתרשום 221.67 מנויים בלבד.

ענקית הסטרימינג חוזה כי היא תמשיך להגדיל את בסיס המנויים שלה ותוסיף 4.5 מיליון משתמשים בתשלום עד סוף הרבעון הרביעי. החברה הניבה רווח נקי של 1.4 מיליארד דולר ברבעון השלישי, ירידה של כמעט 4% לעומת שנה שעברה, והכנסותיה צמחו ב-5.9% ל-7.9 מיליארד דולר – בכך היא ניפצה את התחזיות בשני הסעיפים.

חלק ניכר מהצמיחה הגיע מאזור אסיה-פסיפיק, שבו נוספו 1.4 מיליון מנויים בתשלום ברבעון השלישי.

https://www.youtube.com/watch?v=NVHHs-xllqo

מחיר מניית נטפליקס זינק ביותר מ-14% במסחר לאחר הסגירה ועמד על 275.40 דולר נכון לאתמול, לאחר סגירה של 240.86 דולר.

נטפליקס דיווחה כי גידול מספר המנויים שלה ברבעון השלישי, מגיע בזכות תכנים מקוריים, כולל יציאת העונה הרביעית של Stranger Things ו-Monster: The Jeffrey Dahmer Story.

תשומת לב הצופים

בנובמבר הקרוב, נטפליקס מתכננת להשיק חבילה זולה יותר שתשלב פרסומות, בצעד תקדימי לשירותי הסטרימינג. על רקע תחרות הדוקה על תשומת לב הצופים, דיסני+ תשיק גם היא חבילה נתמכת פרסומות בדצמבר. HBO Max ו-Discovery+ עתידות להתמזג לשירות סטרימינג אחד בשנה הבאה, וגם הן יציעו חבילה משולבת פרסומות בחינם.

באפריל, נטפליקס דיווחה על הפסד מנויים ראשון מזה עשור, ואיבדה 200,000 מנויים. החברה האשימה את השעיית השירות שלה ברוסיה על רקע הסכסוך של המדינה עם אוקראינה, כמו גם תחרות עם שירותי סטרימינג אחרים ו"מספר גדול של משקי בית" שחולקים חשבונות זה עם זה.

כ-450 עובדי נטפליקס פוטרו השנה. היא ספגה אובדן נוסף של 970,000 מנויים ביולי. נטפליקס אמרה מאז שהיא בוחנת דרכים לייצר רווחים מאנשים שחולקים חשבון אחד ולמנוע שיתוף סיסמאות, והשיקה השבוע תכונה של "העברת פרופיל" המאפשרת למשתמש להעביר את הנתונים שלו בין חשבונות.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן