חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

Orange משיקה סמארטפון חדש מותאם לצורכי האוכלוסייה הבוגרת

המגמה העולמית מצביעה כיום על שימוש הולך וגובר בסמארטפונים בקרב האוכלוסייה הבוגרת ושימושים הדומים לאלו של קהל יעד צעיר. מסקרים שערכה החברה ומסקרים בינלאומיים חיצוניים, עולים נתונים מרשימים במצביעים על מגמה זו: בארה"ב למשל, 51% ממנויי הסלולר בגילאי 55 ומעלה, הם בעלי סמארטפון. באנגליה חל גידול של 10% בבעלות על סמארטפונים בגילאים אלה ובהולנד חל זינוק של 82% בחדירת סמארטפונים בקרב גילאי 65-80.

לאור זאת, החליטו ב-Orange להשיק מכשיר ייעודי עבור האוכלוסייה הבוגרת, שיאפשר לה ליהנות מכל השימושים פופולריים, כמו אפליקציות ורשתות חברתיות. המכשיר, מדגם 820 DORO קל ונוח לנשיאה, בעל מסך מגע בשילוב מקשי שליטה פיזיים על גבי המכשיר, לנוחות מקסימלית, וממשק משתמש מותאם ופשוט – אייקונים גדולים, תפריטי מכשיר מופשטים, מקשים גדולים ונוחים, עוצמת שמע גבוהה באיכות HD Voice ולחצן סיוע.

"אנו עדים למגמה של פתיחות בקרב האוכלוסייה הבוגרת העושה שימוש במכשירי סמארטפון המאפשרים להם להעשיר את חיי היומיום, להישאר מחוברים ומעודכנים, לשמור על קשר משפחתי ולהיות שותפים לעולמם הטכנולוגי של בני הדור הצעיר, הנכדים והילדים", אומרים בחברה. "האוכלוסייה הבוגרת עושה בסמארטפון שימושים הדומים לאלו של קהל היעד הצעיר והם מגלים חשיבות לתצורת המכשיר וליכולותיו. הבידול העיקרי לו אנו עדים הוא הצורך בנגישות הממשק ולחצן סיוע, הסמארטפון החדש שאנו משיקים משלב את כל הפרמטרים".

Orange השיקה כבר שני מכשירים מתקדמים מסדרת Doro שזכו להצלחה וכעת משיקה מכשיר שלישי בסדרה מסוג סמארטפון. בנוסף, בתחום המכשירים לאוכלוסייה הבוגרת, השיקה Orange גם את הסמארטפון infinity x, אשר זכה להצלחה רבה, בין היתר לאור הממשק הנגיש Orange friendly שנכלל במכשיר. מחירו של מכשיר 820 DORO יעמוד על 1,799 שקלים.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן