חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

מהייטק ועד תרבות ואומנות: פרויקט PowerWomen של פורבס הושק בכנס מיוחד

מיכל ברוורמן בלומנשטיק, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, מנבחרות הרשימה | צילום: יוסי אלוני
מיכל ברוורמן בלומנשטיק, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, מנבחרות הרשימה | צילום: יוסי אלוני
גיליון מעוררות ההשראה של מגזין פורבס נחשף השבוע באירוע שנערך בהשתתפות יזמיות ממגוון תחומים • מיכל רוזנבוים, מנהלת רשות החברות הממשלתיות אמרה בראיון בלעדי: "האנשים הטובים ביותר ינהלו את החברות הממשלתיות, ואני אהיה המגן שלהם"

יותר מ-200 נשים יזמיות השתתפו השבוע בכנס PowerWomen של פורבס ישראל בשיתוף ארגון היזמות הבינלאומי לנשים WE. באירוע, שנערך במשרדי פירמת עורכי הדין פרל כהן שבתל אביב, הושק גיליון 50 מעוררות ההשראה של פורבס, ועל הבמה נשאו דברים נבחרות מהרשימה, ביניהן עו"ד מיכל רוזנבוים, מנהלת רשות החברות הממשלתיות.

"לא אעמוד פה ואחייך ואומר שהכל קל. אני קמה כל בוקר לשדה קרב", מודה רוזנבוים בראיון ראשון לתקשורת. היא סיפרה על הימים הקשים שהיא עוברת, אך הדגישה כי תמשיך לפעול על פי ערכיה.

צילומים: יוסי אלוני

"יש ערכים שמובילים אותי. נבחרתי לתפקיד שמחייב אותי להתנהג כמו שאני מתנהגת", אמרה בראיון לפורבס ישראל. "יותר מזה, אני לא חושבת שאף אחת מהנשים מעוררות ההשראה שנמצאות פה הייתה מתנהגת אחרת. למרות רעשי הרקע, יש לי משהו שמחזק אותי לקום למתקפות האלה: זו הידיעה שצריך להתמקד בדברים החשובים, ולהאמין בהם.

"השרים מתעקשים, ואני באה עם אג'נדה שאומרת – האנשים הטובים ביותר ינהלו את החברות הממשלתיות, ואני אהיה המגן שלהם… אני חושבת שיש פה אמירה מאוד משמעותית לאנשים הטובים שאנחנו רוצים שיבואו לנהל את החברות הממשלתיות – לא יהיו הדחות פוליטיות, בטח כל זמן שאני בתפקיד".

גם האקדמיה הונגשה לציבור

שירלי רימון ברכה, מנהלת מינהל החינוך בעיריית תל אביב-יפו, מנבחרות הרשימה | צילום: יוסי אלוני
אביה מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל | צילום: יוסי אלוני

עוד נשאו דברים – שירלי רימון ברכה, מנהלת מינהל החינוך בעיריית תל אביב-יפו; מיכל ברוורמן בלומנשטיק, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח; אביה מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל. דורון אמיר, מנכ"ל חברת הסייבר CyTaka; קרן הוד, מנכלי"ית WE ועו"ד הילי רשקובן שותפה וראש קבוצת עסקאות טכנולוגיה ישראל במשרד פרל כהן.

את הערב סיכמה השחקנית ויוצרת התוכן דורין מנדל, שסיפרה על מסע החיים האישי שלה, על תפקידה כפרזנטורית בערוצי הסושיאל של האקדמיה ללשון עברית ואיך היא מוצאת את הקומדיה גם בשפה העברית.

צילומים: יוסי אלוני

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן