חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

הסטארט-אפ הישראלי Torq מבטיח: "נשנה את כללי המשחק באבטחת סייבר"

משנים את חוקי המשחק. Torq. מימין: לאוניד בלקינד עופר סמדי ואלדד לבני | צילום: גיא חמוי
משנים את חוקי המשחק. Torq. מימין: לאוניד בלקינד עופר סמדי ואלדד לבני | צילום: גיא חמוי
Torq, שהוקמה על ידי עופר סמדרי, ליאוניד בלקינד ואלדד לבני, מספקת כלים אינטואטיביים לבניית פתרונות מורכבים אך מהירים לאיומי סייבר ⋅ "האיומים גדלים, והמצב המורכב דורש יכולות שהיו חסרות עד כה"

גיוסים: 78 מיליון דולר

עובדים: כ-90

מייסדים: עופר סמדרי, לאוניד בלקינד, אלדד לבני

הקמה: 2020

משקיעים: Insight Partners, GGV Capital ,Bessemer Venture Partners ו-SentinelOne.


הסטארט-אפ ישראלי Torq משנה את חוקי המשחק בהתמודדות עם איומי אבטחת מידע על ידי בניית אוטומציה ללא קוד, המשמשת צוותי אבטחה ותפעול. החברה מספקת כלי אינטואיטיבי וקל ליצירת אוטומציות, שכולל אינטגרציות בלתי מוגבלות ותבניות מובנות, ומאפשר לצוותי אבטחה לבנות פתרונות מורכבים בממשק חזותי פשוט, בתוך דקות ספורות. הצוותים יכולים להשתמש בפלטפורמה על מנת להגיב במהירות לאיומי סייבר, לייעל תהליכי ניהול סיכונים וליצור אוטומציות למשימות אבטחה ידניות הגוזלות זמן יקר עבור ארגונים.

Torq, שהוקמה בשנת 2020 על ידי עופר סמדרי (CEO), לאוניד בלקינד (CTO) ואלדד לבני (CINO), מונה כיום 90 עובדים במטה בתל אביב, בפורטלנד ובניו יורק. בחברה מתכננים לסיים את שנת 2022 עם מצבת כוח אדם המונה כ-180 עובדים בישראל ובארצות הברית. החברה גייסה כ-78 מיליון דולר עד כה, בין המשקיעים נמנות הקרנות המובילות בעולם, כמוInsight Partners, GGV Capital ,Bessemer Venture Partners ו-SentinelOne.

שימוש בטכנולוגיות מבוססות ענן ומעבר לכוח עבודה מבוזר הובילו לשינוי דיגיטלי חסר תקדים, שבו חברות מכל תחומי התעשיה והמסחר מעניקות ללקוחותיהן פתרונות בצורה מהירה, קלה ויעילה יותר מאי פעם. בשל כך, צוותי האבטחה בחברות מחויבים לפעול במהירות, תוך מתן הגנה מלאה בסביבה מורכבת המתמודדת עם מספר הולך וגדל של איומי סייבר. זהו מצב מורכב הדורש יכולות אבטחה חדשניות שהיו חסרות עד עתה.

אספקת הגנה מקיפה ומלאה היא כמעט בלתי אפשרית בשל השימוש במגוון רחב של כלי האבטחה של ימינו, הנתמכים על ידי עבודה ידנית, פיתוח מותאם אישית או שירותי מיקור חוץ. החברות הגדולות בעולם, לצד סטארטאפים, סומכים על Torq כדי לעזור להם לייעל את הפעילות שלהם באבטחת סייבר, להגיב לאיומים מהר יותר ולספק הגנה במהירות.

הרשמה לניוזלטר

כתבות נוספות

דילוג לתוכן