חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

עמית ימפולסקי

עמית ימפולסקי | צילום: ניר סלקמן ואוהד ארידן
עמית ימפולסקי | צילום: ניר סלקמן, אוהד ארידן
Director, Enterprise Solutions, Papaya Global ,30

לפני כשנה בלבד הודיע הסטארט־אפ Papaya Global, שפיתח פלטפורמה גלובלית לניהול שכר עבור חברות, על גיוס של 100 מיליון דולר והפך לחד קרן עם שווי של יותר ממיליארד דולר. חצי שנה בלבד מאוחר יותר כבר הודיע על גיוס נוסף של 250 מיליון דולר, הפעם על פי שווי של 3.7 מיליארד דולר. בכך חתם את אחת מעליות השווי המהירות והחדות ביותר שנרשמו באותה שנה בסקטור ההייטק הישראלי.

באותו יום ספרו בפפאיה 500 לקוחות והכנסות של 25 מיליון דולר. נכון להיום כבר הוכפל מספר הלקוחות כמעט פי שניים וקצב ההכנסות זינק לכ־100 מיליון דולר. עמית ימפולסקי, שהיה מצוות ההקמה, הוא בורג חשוב במערכת המשומנת של החברה הצומחת, ונחשב על פי המייסדים כאחד הגורמים החשובים שעומדים מאחורי קצב הצמיחה המואץ.

את דרכו בחברה התחיל עוד כשהייתה סטארט־אפ קטן. ״החלטתי לקחת את ההזדמנות שניתנה לי בתור העובד הראשון בארגון המכירות ונטלתי על עצמי את היוזמה להקים את התשתית המסחרית של פפאיה״, נזכר ימפולסקי בימיו הראשונים בחברה.

ואכן המהלכים שהוביל באותם ימים תרמו לצמיחה של החברה בשנים האחרונות: ״הדבר הכי משמעותי בעשייה היומיומית שלי הוא היכולת להשאיר אימפקט על הסביבה שלי, הקהילה שאני חי בה והעולם העסקי״, מעיד ימפולסקי.

בראיה קדימה אל העתיד הוא שואף להביא את נקודת המבט הייחודית שלו על העולם העסקי ולגשת לאתגרים של העתיד בראייה חדשנית וביקורתית שבוחנת את הדרך שבה אנשים וחברות מתנהלות. ״אני מתכוון להמשיך לקחת חלק בהובלה של תהליכים וארגונים שמביאים חדשנות אמתית לתחומים בחיים של כולנו״, מסכם עמית.

באותו נושא

דילוג לתוכן