חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

ליאור יערי, אלון שנקלר ועידן פסט

ליאור יערי (מימין), אלון שנקלר ועידן פסט | צילום: ניר סלקמן ואוהד ארידן
ליאור יערי (מימין), אלון שנקלר ועידן פסט | צילום: ניר סלקמן, אוהד ארידן
28, 27, 27; מייסדי Grip Security

מייסדי Grip Security, ליאור יערי (מנכ"ל), עידן פסט (סמנכ"ל טכנולוגיות) ואלון שנקלר (סמנכ"ל מחקר ופיתוח) שירתו יחד בחיל המודיעין. החיילים שלהם תמיד התבדחו שהשלושה יקימו ביחד סטארט־אפ אחרי שישתחררו – וזה מה שקרה. “לאחרונה גייסנו אלינו לגריפ את אחד החיילים שהיו איתנו בצבא. כתבתי לו ‘איזו התרגשות שאתה מצטרף', והוא הגיב שלא האמין שהבדיחה משירות החובה תהפוך למציאות", אומר יערי.

נראה שגם השלושה עוד לא מעכלים, מרוב המהירות שבה דברים קרו: ב־13 החודשים שבה קיימת החברה הם גייסו 25 מיליון דולר, בשני סבבים, והיד עוד נטויה. “ב־10 השנים האחרונות העולם עבר שינוי – רוב השירותים הארגוניים יושבים באינטרנט כמוצרי SaaS (יישומים המסופקים לארגון כשירותי ענן). רוב הכלים הארגוניים לא יודעים להגן על אפליקציות שכאלה, והטכנולוגיה שלנו כן", מסביר יערי.

הם בנו טכנולוגיה ייחודית שיודעת למפות ולהציג בפני מנהלי ארגונים את כל מאות ואלפי אפליקציות ה־SaaS שמשרתות את הארגון. הפלטפורמה מזהה בפחות מ־24 שעות מאות יישומים, חשבונות פעילים וגם חשבונות רדומים בעלי גישה לא מפוקחת ומתמשכת לנתוני לקוחות.

הפתרון של החברה מאפשר לצוותי האבטחה לאכוף את מדיניות האבטחה הארגונית על יישומים אלה. “דיברנו על זה בשיחות בינינו. הגענו עם הבנה מעמיקה של הבעיה, ובנינו במהירות צוות של אנשים מאוד מוכשרים”, מסביר שנקלר את סוד ההצלחה המהירה.

“יש לנו עשרות לקוחות, ביניהם ארגונים אמריקנים גדולים שמעסיקים 12 אלף עובדים", אומר פסט ומוסיף: “אנחנו מתכננים להגיע למצבת עובדים של 75 איש עד סוף השנה". יערי מחזק: “אחד הערכים שלנו הוא לתת לצוות לגדול ולהתפתח. השאיפה שלנו היא שארבע שנים מהיום יהיה דור שני של יוצאי גריפ שמוביל את התעשייה".

באותו נושא

דילוג לתוכן