חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

אביב לוי שושן

אביב לוי שושן | צילום: Patricija Lavrac
אביב לוי שושן | צילום: Patricija Lavrac
30, יוצר ומנהל תוכן באייאקס ופיפ״א

אביב לוי שושן יכול לפרוש בנחת, אחרי שהגשים את פנטזיית הילדות שלו, פעמיים – לעבוד במועדוני הכדורגל הגדולים ביותר, בקבוצות אותן העריץ מאז שהיה ילד. בפעם הראשונה עשה זאת כשמונה למנהל המדיה של ברצלונה. בפעם השנייה הגשים את החלום כשנבחר על ידי אייאקס להוביל את התוכן ברשתות החברתיות של הקבוצה.

על המגרש הזה של יצירת תוכן וניהול מדיה מרגיש לוי שושן הכי טבעי בעולם. מלהטט בכישרון בין כוכבי על כמו מסי, רונאלדו או אמבפה ועושה זאת מול קהל של עשרות מיליונים. אל התחום קפץ כשהיה בן 25 לאחר שהשלים לימודי תואר שני במנהל עסקים בברצלונה.

לוי שושן החליט שזה עכשיו או לעולם לא, והצטרף כיוצר תוכן ל־״4-3-3״ – אחד מעמודי האינסטגרם הנצפים בעולם, שנכון להיום סופר כבר 60 מיליון עוקבים. אחרי שסיקר בהצלחה את גביע העולם בכדורגל שנערך ברוסיה ב־ 2018 ויצר תכנים ויראליים עם ניימאר ופפ גווארדיולה, הגיעה ההצעה שאי אפשר לסרב לה.

"לעשות טוב עבור האנשים שסביבך ולצבור כמה שיותר חוויות בחיים״ | צילום: Double Tap Paris @ben_views

כשהוא בן 26 בלבד, הוא מונה למנהל המדיה של מועדון הכדורגל של ברצלונה ומצא את עצמו חי את החלום, עובד צמוד עם אגדות ספורטיביות. ״אני זוכר את היום הראשון שלי שם. השער נפתח עבורי ואני צועד פנימה, חולף על פני מגרשי האימונים שעד אתמול ראיתי רק בטלוויזיה. זה היה כמו להיכנס אל תוך חלום״, הוא משחזר.

״ואני, בחור צעיר מנתניה, צועד למשרדי ההנהלה ומתיישב על כיסא מנהל המדיה. זה היה מטורף. ״היו לי המון רגעים מיוחדים שם וחוויתי אותם הכי קרוב שרק אפשר, מטיסה במטוס פרטי עם מסי לטקס 'כדור הזהב' ועד חגיגות האליפות על כר הדשא עם השחקנים בקאמפ נואו״, נזכר לוי שושן. מבחינתו החלום נמשך ואין לו שום כוונה להקיץ בקרוב.

לוי שושן מנהל ומנחה כיום את התוכן ברשתות החברתיות של מועדון הפאר ההולנדי אייאקס. בנובמבר האחרון שכרה את שירותיו התאחדות הכדורגל העולמית פיפ"א, לסיקור המונדיאל בקטאר בעמודי הסושיאל של הארגון, אחריהם עוקבים כ־40 מיליון איש. בין לבין הוא מוצא זמן לנהל את ,Double Tap סוכנות לניהול טאלנטים שהקים ומייצגת כיום למעלה מ־20 יוצרי תוכן ואנשי תקשורת ומדיה בעולם הספורט, ביניהם פבריציו רומנו הנחשב לאחד מעיתונאי הכדורגל הבכירים בעולם.

״הרבה שואלים אותי מה החלום הבא, והאמת שאין לי מושג. בחיים אי אפשר לתכנן כל פרט ובסוף הכל קורה מסיבה כלשהי. הגעתי לכל מקום שרציתי בדיוק בזמן שהייתי צריך להיות שם וזה כנראה בגלל שהלכתי אחרי מה שהאמנתי בו – להשתדל להיות בנאדם טוב, לעשות טוב עבור האנשים שסביבך ולצבור כמה שיותר חוויות בחיים״.

באותו נושא

דילוג לתוכן