חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

נ'

נ' | צלם: ניר סלקמן, ע.צלם: ראיסה ורביצקיה
נ' | צלם: ניר סלקמן, ע.צלם: ראיסה ורביצקיה
29, מנהלת צוות מו"פ סייבר, שב"כ

"מנהלת מוכשרת, בעלת כושר מנהיגות, מונעת מתחושת שליחות, בעלת יכולת נדירה להבנת הפרטים הקטנים, לצד הבחנה בתמונה הגדולה והשפעה במובן רחב ואסטרטגי על כיוונים ושיטות פעולה שמשפיעים על המחלקה, האגף והשב"כ בכלל". כך מעיד עליה מפקדה של נ' בת ה־29 , מנהלת מחקר ופיתוח בתחום הסייבר בשירות הביטחון כללי.

היא החלה את דרכה בתוכנית "תלפיות", לקחה חלק בהובלת פרויקט מחקר ופיתוח חשוב שהיה בראש סדר העדיפויות בקהילת המודיעין ובנתה מערכת אסטרטגית גדולה וחדשנית. בהמשך פיקדה גם על 30 צוערים באקדמיה. כיום נ' היא מנהלת צעירה ומוכשרת, בעלת תשוקה לפתרון בעיות מורכבות, ומשפיעה באופן ישיר על הגנת הסייבר של ישראל.

בארבע השנים האחרונות היא מנהלת עובדים, וכיום נ' אחראית על צוות של 17 מומחים בתחום הסייבר. "אני אוהבת לעבוד בארגון בו אני פותרת בעיות קשות ומתמודדת עם אתגרים שמעטים זוכים להם, ולהגיע לפתרונות שמצילים חיים", היא אומרת.  בעבודתה, מובילה תחום איתו כלל קהילת הביטחון והמודיעין מתמודדת, ותוצריה מספקים מודיעין אסטרטגי, רלוונטי ומשמעותי עבור ישראל.

"כל תפקיד שאני עושה – אני האישה הראשונה בו". נ' (מימין: אברהם ברבי) | צלם: ניר סלקמן, ע.צלם: ראיסה ורביצקיה

במסגרת תפקידה כמנהלת באגף הטכנולוגי, מכשירה נ' את דור העתיד של המנהלים – חונכת, מנהלת ומובילה קבוצה ייחודית של מומחי טכנולוגיה מהשורה הראשונה. "יש עוצמה ביחד, כקבוצה. יש מבצעים גדולים שהאגף עושה, שאני מתחייבת שאין חברה בחוץ שיודעת לעבוד בכזאת סינרגיה מושלמת. ישנם אתגרים אותם אנחנו הראשונים לנסות, ולנו אין את האופציה לומר 'אי אפשר'. אנחנו חייבים להצליח", היא מוסיפה.

"כל תפקיד שאני עושה – אני האישה הראשונה בו. כשהתחלתי בענף, הייתי העובדת הראשונה בו. אני האישה הראשונה שמנהלת את הענף, וגם אם לא בחרתי בזה, אני נושאת את הדגל הזה בגאווה. תמיד אחפש את הבעיות הקשות, האתגרים של השב"כ, להביא ערך במקומות שאני טובה בהם.

אין הרבה אנשים שעושים את מה שאני עושה, ויש לי המון השפעה. אני רוצה להמשיך להתפתח ולהביא את עצמי למחקר והפיתוח, להמשיך לחפש מה הארגון צריך ולהביא ערך בכל יום מחדש", מסכמת נ'.

באותו נושא

דילוג לתוכן