חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

נעמי אהרוני-גל

נעמי אהרוני גל | צילום: רותם לבל
נעמי אהרוני גל | צילום: רותם לבל
24, יוצרת ומוזיקאית

נעמי אהרוני גל, או בשמה המוכר יותר "נונו" – שכנראה יצא לכם לפזז לצלילי שיריה "ליבינג דה דרים" ו־“ Cute Boy “ בכמה חתונות לאחרונה – החליטה בכלל ללמוד בכיתת ספורט ב"גימנסיה הרצליה" בתל אביב.

"הגימנסיה לא הייתה הבחירה הנכונה", היא מספרת. "חשבתי שאני הולכת להיות שחקנית כדוריד, אבל בפועל פחדתי לתפוס את הכדור".

שברו של חלום הילדות הזה הפך לרווח של הציבור הישראלי. שנים לא רבות לאחר מכן, והסבה זריזה למגמת מוזיקה בעירוני א' – הפכה אהרוני גל לאחת מכוכבות הפופ הגדולות בישראל. שיריה כיכבו בראשי המצעדים והפכו ויראליים ברשתות החברתיות, היא זכתה בפרס תגלית השנה של אקו"ם, אשת השנה ופריצת השנה של גלגל"צ, מועמדות לפרסי המוזיקה של MTV אירופה למופע הישראלי הטוב ביותר, ולמעלה מ־4 מיליון השמעות בספוטיפיי.

"אני מרגישה שהכירו בי כאומנית במלוא מובן המילה" | צילום: רותם לבל

שם הבמה "נונו" נולד כשחזרה נעמי לארץ לאחר הטיול הגדול במזרח. היא הייתה אחרי פרידה וההרכבים המוזיקליים שאיתם הופיעה התפרקו. "כשחזרתי זה היה ממש דף חלק, נקי. הכל התאפס והחיים התחילו מחדש ופשוט מתוך הריק הזה התחלתי לכתוב".

שומרת על הפרטיות

באותה התקופה היא כתבה את שיר הפריצה שלה "בנים". "כתבתי כל יום שיר פופ אחר, ו'בנים' לא הגיע מתוך איזשהו רעיון או קונספט, זה פשוט הצחיק אותי. השמעתי אותו לחבר טוב, המפיק עיליי אשדות (בנם של יזהר אשדות ואלונה קמחי), והוא אמר 'וואו, מגניב, בואי נפיק את זה ונעשה מזה שיר'. חיפשתי שם מתאים הרבה זמן ואז בסוף אמרתי וואלה, 'נונו'. זה פשוט, זה קליל. זה לא בא מאיזושהי דמות או משהו רחוק ממני, ככה זה התגלגל".

כשהיא נשאלת איך היא מתמודדת עם הפרסום שהגיע בשנה האחרונה, אומרת אהרוני גל שהיא מצליחה לחמוק מתחת לרדאר. "פרסום זה קונספט מעניין. אני לא רגילה לזה, אבל בגלל שאני לא נראית כמו בקליפים אני מצליחה לשמור על הפרטיות". וברגע שמנועי ההצלחה החלו לפעול, לא היה זמן לעצור. "אמרתי יאללה, אני חייבת להמשיך ליצור. כשאני יוצרת זה חייב לבוא ממקום אמיתי של השראה וחיבור. אבל אפשר לקבוע לו"ז – ולהגיד בשעה הזאת אני הולכת להתחבר".

בימים אלה היא עובדת על אלבומה השני. "זה נמצא בתהליכי עבודה מתקדמים – עשייה, שירים, קליפים. אין תאריך, אבל יש עבודה מאוד אינטנסיבית", היא מספרת בהתרגשות. "באלבום הזה הולכים להיות עוד הרבה נושאים שלא היו באלבום הראשון ואני מקווה מאוד שגם פה אנשים יתחברו.

"אני מרגישה שהכירו בי כאומנית במלוא מובן המילה", היא מסכמת. "בהתחלה לא הבינו מה זה 'נונו' אבל היום אני מרגישה שרואים בי מוזיקאית אמיתית שפועלת כאן ולא רק פוטנציאל".

באותו נושא

דילוג לתוכן