חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

רעות ניסן רוזן

רעות ניסן רוזן | צלם: ניר סלקמן, ע.צלם: ראיסה ורביצקיה
רעות ניסן רוזן | צלם: ניר סלקמן, ע.צלם: ראיסה ורביצקיה
30, מנהלת קבוצת הדאטה במוצר, Lightricks

רעות ניסן רוזן גדלה בירושלים בבית דתי לאומי, הצעירה מבין שישה ילדים. לאחר שסיימה את השירות הלאומי עם נערות במצוקה בגוש עציון, החליטה שהיא רוצה ללמוד להטיס מטוסים. אז היא נסעה לשליחות בדנבר, קולורדו, ושם השלימה קורס טיס אזרחי.

"מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי ללמוד להיות טייסת", מספרת ניסן רוזן. "אחרי השירות נסעתי עם חברה להגשים את החלום. מעבר ליופי ולאושר שבהטסת מטוס, הצבתי לעצמי מטרה והגשמתי אותה, ובזה אני מתגאה".

ניסן רוזן מסבירה שהנטייה לחלום בגדול הגיעה עוד מהבית. "כשהייתי בת שנתיים, אמא שלי יצאה לעבוד ובעצם גדלתי לאמא קרייריסטית. בתיכון הייתי מסיימת לימודים, עוצרת במשרד של אמא, עושה שיעורי בית ומדברת עם שאר עובדי המשרד. הסביבה שגדלתי בה הייתה סביבה של מצוינות, שאיפה לדברים גדולים והגשמה".

רעות ניסן רוזן. "מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי להיות טייסת" (משמאל: ולריה קוגן) | צלם: ניר סלקמן, ע.צלם: ראיסה ורביצקיה

כיום, ניסן רוזן בת ה־ 30 היא אם לשלושה – הבכור בן ארבע ותאומים בני שנתיים, והיא מנהלת את הדאטה במוצר בחברת .Lightricks היוניקורן הישראלי מפתח אפליקציות לעיבוד תמונה ווידאו, והוא משמש כפלטפורמה מקיפה עבור יוצרי תוכן. האפליקציה הידועה ביותר של החברה הירושלמית, ,Facetune הפכה לכלי המוכר בעולם לעריכת תמונות "סלפי", ופופולרית במיוחד בקרב מפורסמים ואושיות רשת.

ניסן רוזן מספרת שהדרייב העיקרי שמניע אותה להצלחה הוא היצירה. "אני אוהבת ליצור ולראות דברים צומחים, נכשלים ובכל זאת ממשיכים, כולל אנשים, מול העיניים שלי. אני מגדירה יעדים ומאוד שמחה להשיג אותם, אני אוהבת לאתגר את עצמי, להעלות את הרף של הקושי ולראות לאן אגיע.

התפקיד שאני ממלאת כולל בתוכו צורך עמוק במחשבה, תמיד לנסות להגדיר ולהבין מה הצעד הבא הנכון ביותר ואיך, או אם, נוכל להגיע אליו. הקשר והיכולת של נתונים הוא פשוט מדהים ומאפשר לקבל החלטות בעזרת השיקוף של המציאות, שזה בעיניי מתנה".

באותו נושא

דילוג לתוכן