חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

סאן מזרחי

סאן מזרחי | צלם: טל עבודי
סאן מזרחי | צלם: טל עבודי
24, דוגמנית בינלאומית

סאן מזרחי כבר השלימה עם העובדה שלא תהיה דוגמנית. בגיל 17 היא קיבלה סירוב מכל סוכנויות הדוגמנות בארץ, והמשיכה הלאה עם חייה. היא התקבלה ללימודי עיצוב אופנה בשנקר, ובאמצע השנה הראשונה אחד המרצים שלה ביקש ממנה להצטלם למותג הפרטי שלו.

סאן, שהייתה שקועה עמוק בלימודים הסכימה בשמחה ודיגמנה עבורו. התמונות שלה הגיעו לאינסטגרם, שם ראה אותן אחד הסוכנים שסרב לה בעבר – ופנה אליה. "באותה תקופה הייתי עסוקה בלימודים, מלאת מוטיבציה וכוח רצון להצליח בהם, כך ששום הצעה שהייתה יכולה לבוא על חשבונם לא נשמעה רלוונטית", היא נזכרת.

הסוכן חיזר אחריה במשך תקופה ארוכה עד שהסכימה להיפגש ולדגמן לקמפיין לפקטורי 54 . "עם הזמן הגיעו עוד ועוד הצעות ומצאתי את עצמי מוותרת על ימי לימודים לטובת עבודה. הסוכן קבע פגישות עם סוכנויות בחו"ל, ומהרגע שנפגשנו עם הסוכנות במילאנו הרגשתי שמשהו מיוחד קורה לי, והחלטתי לתפוס את ההזדמנות בשתי הידיים", מספרת מזרחי.

"הרגשתי שמשהו מיוחד קורה לי, והחלטתי לתפוס את ההזדמנות בשתי הידיים". סאן מזרחי | צלם: טל עבודי

סאן היא בתו של הכדורגלן אלון מזרחי. היא נשואה וסטודנטית לתולדות האומנות, ספרות ופילוסופיה, וחולמת לעשות דוקטורט באסטרופיזיקה. בינתיים, היא נכנסה לרשימת 20 הדוגמניות המובילות של מודלס.קום ופתחה את רשימת הדוגמניות הבולטות של ווג לאביב־קיץ 2023.

רגע הפריצה הגדול שלה היה, כשפתחה את תצוגת האופנה של ז'אקמוס בדרום צרפת ביוני 2022 . בתוך פחות מחצי שנה היא הפכה לכוכבת בזירת הדוגמנות הבינלאומית: בשנה שעברה היא שברה שיאים וצעדה ב־23 תצוגות של המותגים הגדולים בעולם, ביניהם הרמס, בוטגה ונטה, פנדי, דיור ועוד לצד שמות כמו קייט מוס ובלה חדיד.

בפברואר השנה הכריז מגזין הרפר'ס בזאר, כי היא אחת הדוגמניות עליהן כולם ידברו. היא השתתפה בשבוע האופנה 2023 בניו יורק בתצוגות של מותגי היוקרה רודארטה, דיון לי, KHAITE , ג'ייסון וו וקרולינה הררה. עם קמפיין חדש לבוטגה ונטה, וארבעה נוספים לפני פרסום, חולמת סאן להקים מותג בינלאומי משלה בעתיד, אבל בינתיים היא ממשיכה לכבוש את המסלולים הגדולים בעולם.

באותו נושא

דילוג לתוכן