חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

"הפלטפורמה של דבאושן מקצרת משמעותית את הזמן לפתרון בעיות קריטיות באפליקציות ענן״

דורון נעים וגיל מקמל. מייסדי דבאושן. צילום: ניר סלקמן
עומס ההתראות המפוזרות בארגון בשילוב עם הדינמיות הגבוהה של סביבות ענן, הביאו את דורון נעים וגיל מקמל, מייסדי devOcean Security, לפתח פלטפורמה לניהול אירועי האבטחה של כל אפליקציות הענן של הארגון

שם החברה: דבאושן (devOcean Security)
מייסדים: דורון נעים וגיל מקמל
שנת הקמה: 2021
גיוסים: 6 מיליון דולר
מס' עובדים: 15

devOcean הוקמה ב-2021 על ידי דורון נעים וגיל מקמל, שהכירו במהלך שירותם המשותף ב-8200. את הדרך המשיכו יחד כאשר הצטרפו למיזם הישראלי Cybertinel שנרכש על ידי סייברארק ב-2015, בו ניהלו קבוצות מחקר וחדשנות. כיום החברה מונה 15 עובדים, רובם במרכז הפיתוח בתל אביב.

בגיבוי של קרן הון סיכון גלילות, יחד עם יותר מ-20 מנהלי אבטחה ויזמים מעולם הסייבר, devOcean יצאה לפיתוח פלטפורמת SecOps חדשה לעולם הענן והפיתוח, שמאפשרת לקבל נראות טובה יותר ולנהל את אירועי האבטחה של כל אפליקציות הענן של הארגון.

המיזם החדש נולד מתוך הכאב של צוותי האבטחה בארגונים שמפתחים אפליקציות בענן בקצב מהיר. ״הקשבנו לצוותי אבטחה ברחבי העולם, מגדלים ומסקטורים שונים. זיהינו שתי בעיות עיקריות באבטחת אפליקציות ענן, האחת זה הקונטקסט בענן והשניה, הפער בין צוותי האבטחה לפיתוח".

אפליקציות ענן בנויות משכבות שונות המאובטחות בנפרד על ידי פתרונות שונים, ובהתאם מנוהלות על ידי צוותים ומחלקות שונות בארגון (אבטחה, פיתוח, מוצר, וכו׳). עומס ההתראות המפוזרות בארגון בשילוב עם הדינמיות הגבוהה של סביבות ענן, מייצר מטריצה של אירועי אבטחה שקשה מאוד לנהל ומעל הכל, מאריך משמעותית את הזמן לפתרון בעיות.

סדר בכאוס האבטחה בענן

״ראינו הזדמנות אדירה בשוק להשלים את התמונה עבור צוותי האבטחה בעולם הענן, לייצר נראות טובה יותר, להעשיר את הקונטסט ולעזור לצוותים לעבוד ביחד כדי לפתור יותר בעיות בזמן קצר״.

devOcean מתחברת לכלי הסקיוריטי הרלוונטיים בארגון וממפה את אלפי אירועי האבטחה עבור כל אפליקציה. כך מתקצר משמעותית התהליך האופרטיבי: מרגע הזיהוי, דרך התעדוף, ועד לציוות המתאים ונטרול הסיכון.

"devOcean היא הפלטפורמה הראשונה שיצרה שכבת SecOps ייעודית שמטרתה לעשות סדר בכאוס האבטחה של יישומי ענן. לצוותי אבטחה יש הרבה מוצרי אבטחה מתוחכמים שעוזרים למצוא בעיות באפליקציות ענן, אף אחד לא עוזר להם היום לפתור אותם יחד וביעילות. הקמנו את החברה כדי לתת פתרון למנהלי ואנשי האבטחה – להעניק להם את השקיפות הדרושה להם כדי לקבל תמונת מצב מלאה של חולשות אבטחה וכיצד הם משפיעים על האפליקציה בכללותה, תוך מתן תובנות מהי הדרך הטובה ביותר לפתור בעיה מסוימת".

 הטכנולוגיה של devOcean משלבת את הידע העמוק שלנו הן בתחום הסייבר והן בסביבת הענן, והיא נוצרה במטרה לעזור לחברות לצמצם את הסיכונים המשמעותיים שנוצרים בסביבת הענן. הפתרון שלנו מעניק ללקוחותינו את היכולת לפתח באופן חופשי את האפליקציות שהם רוצים וזאת ברמות האבטחה הגבוהות ביותר".


BrandVoice הוא מותג התוכן השיווקי של פורבס ישראל

הרשמה לניוזלטר

כתבות נוספות

דילוג לתוכן