חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

מענה מקיף: חברת הסייבר Panorays מגנה על ארגונים מחולשות אבטחה של ספקים ושותפים

מייסדי Panorays. צילום: ניקי טרוק
מייסדי Panorays. צילום: ניקי טרוק
עובדי Panorays ניצבים מדי יום מול קבוצות תקיפה במטרה להעניק לחברות יכולת להבין את סיכוני האבטחה מצד הספקים שלהן ולאפשר להן עבודה תקינה ובטוחה. הטכנולוגיה שמפתחת החברה זוכה לביקוש רב ומבטיחה שארגונים ינהלו קשרים שוטפים עם הספקים שלהם, עם מזעור סיכוני האבטחה

חברות וארגונים אינם פועלים כיום בחלל סגור, אלא נדרשים כל העת לשיתופי פעולה עם ספקים של תוכנות ומידע ועם שותפים עסקיים. כל חיבור שכזה יוצר לצד יתרונותיו גם סכנה ליצירת פתח שיזמין כניסת תוקפים לתוך מערכות הארגון. ככל שהעולם הופך למשורשר יותר והחיבורים מנוהלים באופן אוטומטי, כך גוברים הסיכונים.

חברת הסייבר פנורייז (Panorays) מפתחת פלטפורמה לאיתור וניהול חולשות אבטחה בשרשרת אספקה של ארגונים בצורה קלה ואוטומטית. היא נותנת מענה לאחת מנקודות החולשה של ארגונים, שהתוקפים מתקשים לחדור אליהם בצורה ישירה ולכן הם עושים זאת באמצעות ספקים של אותן חברות. שיטה זו הפכה לנפוצה בשנים האחרונות והניעה כמה מהתקפות הסייבר הגלובליות הרחבות ביותר.

מיזעור סיכוני האבטחה

הטכנולוגיה החדשנית של Panorays מטפלת באתגר זה ומבטיחה שחברות יעבדו בצורה חלקה עם הספקים שלה, כדי למזער את סיכוני האבטחה. המוצר של החברה פועל באופן אוטומטי, מקיף וקל לשימוש, המנהל את כל התהליך. החל מאיתור סיכון קיים מבדיקה ראשונית של ספק ועד מעקב רציף אחר ספקים קיימים. כך, ארגונים מסוגלים להעריך האם הקשר העסקי החיצוני מסכן אותם. בנוסף, תקשורת קלה בין חברות וספקים בנושא הסייבר מאפשרת לתקן בקלות את בעיות האבטחה ולשמור על הארגונים במשק מוגנים יותר.

החברה, שהוקמה בשנת 2016 על ידי מתן אור-אל (מנכ”ל), מאיר ענתר (COO) ודמי בן-ארי (CTO) שפגשו זה את זה ביחידת אופק של חיל האויר, גייסה 62 מיליון דולר מאז הקמתה בהובלת קרן הצמיחה Greenfield Partners ובהשתתפות ,Aleph, OAK, BlueRed Partners , StepStone Group,  Moneta, עמיחי שולמן, מייסד ומנהל טכנולוגי לשעבר של אימפרבה וליין בס, לשעבר מנכ"ל פאלו אלטו נטוורקס. החברה מעסיקה כיום 120 עובדים במשרדים בתל אביב ובניו יורק וחלקם במקומות נוספים ברחבי העולם.

יוצרים אימפקט

עובדי Panorays ניצבים מדי יום מול קבוצות התקיפה, במטרה להעניק לחברות יכולת להבין את סיכוני האבטחה מצד הספקים שלהן ולאפשר להן עבודה תקינה ובטוחה. הטכנולוגיה שמפתחת החברה זוכה לביקוש רב ומבטיחה שארגונים ינהלו קשרים שוטפים עם הספקים שלהם, עם מזעור סיכוני האבטחה. המערכת של פנורייז פועלת מאחורי הקלעים באופן אוטומטי ומנהלת את כל התהליכים כולל בדיקה יסודית של כל ספק חדש ומעקב רציף אחר ספקים קיימים על מנת לוודא שלא נוצר בסיס לחדירה. בכל מקרה של חשד נמסרת התראה מיידית וכך החברה יכולה לבחון את יחסיה עם הספק ולהודיע אף לו על חולשת האבטחה כדי שיטפל בה במהירות.

"אנחנו בוחרים את העובדים שיצטרפו אלינו לפי שילוב של היכולות והניסיון שלהם, יחד עם הפוטנציאל שאנחנו רואים והאפשרות להשתלב ב-DNA המיוחד של Panorays", אומרת לנה וטמכר, Global VP People בחברה. "החברה מיישמת מדיניות של גיוון רחב של אנשים שעובדים יחד ליצירת אימפקט. אנחנו מצטיינים במתן הזדמנויות קריירה לפי הפוטנציאל ויכולות ולא בהכרח לפי הרזומה המפואר. כך גייסנו לאחרונה מורים, משפטנים, מורי דרך ועובדים סוציאליים שעבור חלקם זו הזדמנות ראשונה לקריירה בהייטק. אנחנו מחבקים כל אדם ואת המגוון, ללא הבדלי גיל, מין, מוצא ומגדר".


BrandVoice הוא מותג התוכן השיווקי של פורבס ישראל

הרשמה לניוזלטר

כתבות נוספות

דילוג לתוכן