חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

אביה מגן

אביה מגן | צילום: כדיה לוי
אביה מגן | צילום: כדיה לוי
מנכ"לית רשת מלונות פתאל ישראל

מגן, שמכהנת כמנכ"לית רשת המלונות פתאל ישראל בחמש השנים האחרונות, החלה את דרכה בעולם המלונאות כצ'קרית (פקידת קבלה), במטרה לממן את הטיול של אחרי הצבא. מעמדה זו טיפסה כל הדרך לצמרת, עד למינויה בגיל 39 בלבד לתפקידה הנוכחי, במסגרתו היא אחראית על 7,000 עובדים המועסקים בכ־50 בתי המלון של הרשת – והפכה לאישה הראשונה בתפקיד זה בישראל. עד היום, אגב, היא עוד לא יצאה לאותו טיול מיוחל.

היא גדלה באילת, ובעלת תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו. לאחר שחרורה מצה"ל החלה את דרכה במלונאות כחיילת משוחררת במסגרת עבודה מועדפת במלון פורפוינטס, לימים מלון לאונרדו קלאב אילת. בגיל 27 הפכה מגן למנכ"לית המלון הצעירה בישראל, כשמונתה למנכ"לית קלאב מד באילת.

בשנה האחרונה קידמה מגוון פרויקטים חדשים – החל מהקמת קולקציית מלונות יוקרה, Limited Edition by Fattal, ופתיחת שני מלונות ראשונים, הקמת מלונית "לב פתאל איכילוב" בבית החולים עבור ילדים המאושפזים בגין מחלות מורכבות ובני משפחותיהם ללא תשלום, ועד לפרויקטים רשתיים שמטרתם ייעול המערכת ושדרוג חוויית הלקוח, כמו החלת תוכנית עבודה בה עשרות תהליכים מועברים מביצוע ידני לאוטומציה מלאה, הטמעת אפליקציית אורחים חדשה, פיתוח רובוט תפעולי המשמש איש צוות מן המניין, ורבים נוספים.

מגן היא אם לשלושה ילדים ומתגוררת בגוש דן. למרות לוח זמנים צפוף במיוחד, היא מקדישה מזמנה לפרויקטים העוסקים בהעצמת נשים, קידום ומנטורינג נשים לתפקידי ניהול בכירים.

באותו נושא

דילוג לתוכן