חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo

מיכל קיסוס הרצוג

מיכל קיסוס הרצוג | צילום: בן הרצוג
מיכל קיסוס הרצוג | צילום: בן הרצוג
מנכ"לית פועלים טק

את הפעילות העסקית מול חברות הטכנולוגיה מרכז הבנק השני בגודלו בישראל, בנק הפועלים, באמצעות פועלים טק. מאז 2022 מנהלת מיכל קיסוס הרצוג את זרוע ההייטק של הבנק, שנועדה להתמקד בצורכי הענף ולפתח הצעות ייחודיות ללקוחות.

כך לדוגמה, עם קריסת הבנק האמריקני SVB במרץ האחרון, חברות הייטק רבות נאלצו להשיג מימון מיידי לטובת ההוצאות השוטפות, המשכורות לעובדים ופעילות החברות. פועלים טק הוכיח כי הוא עוגן לחברות הייטק בישראל, והעמיד להן קו אשראי במהירות.

כמי שמשפיעה על סקטור חשוב בתעשייה הישראלית, פועלת קיסוס־הרצוג גם למען שילוב נשים בתפקידים בכירים בהייטק. כך, למשל, במרץ האחרון הסירה את החסות של פועלים טק מכנס לאחר שהתברר שאין בו אף לא דוברת אחת. בפוסט בפייסבוק כתבה קיסוס הרצוג כי "לא נשתף פעולה עם כנס שאין בו נשים, ולכן ביטלנו את השתתפותנו, עד שיתוקן". ואכן, מארגני הכנס לקחו את ההערה לתשומת לבם, ושינו את התוכנייה בהתאם.

לפני שהגיעה לבנק הפועלים ניהלה קיסוס הרצוג את הבנק הדיגיטלי Pepper מקבוצת לאומי במשך שלוש שנים וחצי, אך סיימה את תפקידה על רקע משא ומתן שניהלה עם חברת ישראכרט, מתחרה של לאומי, כשהתמודדה על כיסא המנכ"ל.

באותו נושא

דילוג לתוכן