חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
לינווייט תעניק שירותי תמיכה בפתרונות קוד פתוח למשרד המשפטים | צילום: Shutterstock
לינווייט תעניק שירותי תמיכה בפתרונות קוד פתוח למשרד המשפטים | צילום: Shutterstock

חברת Linnovate זכתה במכרז לשירותי תמיכה בפתרונות קוד פתוח עבור משרד המשפטים

היקף ההתקשרות יעמוד על יותר מחמישה מיליון שקל, ובמסגרת המכרז תספק החברה שירותי הקמה, תחזוקה ותמיכה בפלטפורמות קוד פתוח למשך חמש שנים

חברת Linnovate, המתמחה בבניה ותחזוקה של סביבות ענן ופלטפורמות קוד פתוח, זכתה במכרז ל-5 שנים להקמה, תחזוקה ותמיכה הפלטפורמות קוד פתוח אותן מפעיל המשרד. היקף ההתקשרות יעמוד על 5.2 מיליון ש"ח.

במסגרת המכרז, תעניק החברה שירותי תמיכה בפתרונות קוד פתוח שמשרד המשפטים אימץ. בין התוכנות בהן תתמוך לינווייט ניתן למצוא את חבילות הקוד הפתוח Rancher , Kubernetes, Rocketchat , WordPress, Nextcloud, Elasticsearch ,Drupal ,Gitlab ,Sonarqube ועוד מערכות קוד פתוח רבות ומגוונות התמיכה תינתן באמצעות דסק אונליין- צ' ותמיכה טלפונית לפי הצורך.

"המעבר לקוד פתוח לארגונים ממשלתיים נועד לשדרג את המערכות הטכנולוגיות שלהם, ולהגיע במהירות לרמה של שירות מבצעי" מסביר ליאור קיסוס, ה CTO של Linnovate. "עם זאת, טכנולוגיות קוד פתוח דורשות תמיכה נרחבת, שכן מדובר פשוט בקוד עם תיעוד ברבים מהמקרים, ואין להן את גיבוי הארגוני של תאגידי תוכנה בינלאומיים".

Linnovate תספק את שירותי התמיכה והתחזוקה המבוצעים על ידי שירות Hossted של החברה, המעניק כבר היום תמיכה ל-130 חברות ברחבי העולם בהן, BMW אריקסון ואקסון מובייל. "התמיכה שאנו מעניקים, תהפוך את מערכת הקוד הפתוח למערכת ארגונית, בטוחה יותר המסוגלות לעמוד בעומסים ולהתפתח במהירות", מציין אלרואי מרום, מנכ"ל החברה.

"טכנולוגיות קוד פתוח דורשות תמיכה נרחבת". ליאור קיסוס | צילום: לין קולברג

"מדובר בפרויקט גדול ראשון מסוגו בממשלה, ומשרד המשפטים עושה כאן צעד משמעותי וחלוצי. אנחנו מקווים שבעקבות כך, האמון של הממשלה במערכות הקוד הפתוח יגדל ועוד משרדים יצטרפו ויאמצו טכנולוגיות מתקדמות" מסכם מרום.

Linnovate היא חברת הטכנולוגיה המובילה בישראל בהעברת ארגונים לענן, על בסיס טכנולוגיות קוד פתוח. החברה מפתחת ומטמיעה מערכות קוד פתוח המאפשרות איסוף והנגשה של מידע ארגוני תוך שמירה על פרסונליזציה ומידור, ומפעילה את שירות Hossted המספק תמיכה למאות חבילות קוד פתוח ללמעלה מ- 130 חברות ברחבי העולם.

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן