חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
מייסדי TaTiO: מור פנפיל, מיה הובר וניר פמילייר | צילום: חיים וורסנו
מייסדי TaTiO: מור פנפיל, מיה הובר וניר פמילייר | צילום: חיים וורסנו

הון אנושי: הסטארט-אפ TaTiO נחשף עם גיוס סיד של 5.3 מיליון דולר

החברה שמסייעת למעסיקים להגיע למועמדים באמצעות בינה מלאכותית, הוקמה על ידי יזמיות בעלות ניסיון רב שנים בתחום משאבי האנוש, בדגש על אוכלוסיות מוחלשות. בחינת המועמדים נעשית באמצעות סימולציות של משימות וסביבת העבודה

חברת TaTiO שמסייעת לחברות לאייש משרות עם מועמדים מתאימים באמצעות בינה מלאכותית, הודיעה על גיוס של 5.3 מיליון דולר בהובלת הקרנות Mensch Capital ו-Cresson Management ובהשתתפות TAU Ventures, קרן ההשקעות של אוניברסיטת תל אביב, Cerca Discovery, Techstars ו-GoodCompany וכן המשקיעים הפרטיים מייקל אייזנברג, שותף כללי ב-Aleph VC, ג'ף שוורץ, המנכ"ל לשעבר של טימברלנד וניר זוהר, נשיא Wix

TaTiO ממיינת ובוחנת מחפשי עבודה באמצעות סימולציות התנסות במציאת עבודה המבוססות AI ומספקות למעסיקים מועמדים שנמצאו מתאימים לראיון. הפלטפורמה של החברה מאפשרות לחברות להגיע למאגרים בלתי מנוצלים של עובדים על ידי בחינת הכישורים המעשיים שלהם עבור המשרה. באמצעות סימולטור הערכת עבודה וניתוח ביצועים על ידי בינה מלאכותית, הטכנולוגיה של TaTiO מגדירה את המאפיינים של המועמד האידיאלי עבור הצרכים של כל מגייס.

חברת TaTiO הוקמה על ידי ד"ר מיה הובר, המשמשת מנכ"לית, מור פנפיל, סמנכ"לית תפעול וניר פמילייר, סמנכ"ל טכנולוגיה. למיה ומור יש מעלה לארבעה עשורים של ניסיון מצטבר בתחום משאבי האנוש ופיתוח קריירה. ברוב הקריירה שלהן הן עבדו יחד כדי לשלב אוכלוסיות מוחלשות בשוק העבודה. לאחר שראו מקרוב את הבעיות בשוק ומתוך הרצון לפתור את הבעיות המערכתיות בתהליך הגיוס, הן החליטו להקים את החברה.

"מעסיק מקבל בממוצע 250 קורות חיים עבור משרה, והמגייסים עוברים עליהם במשך 5-7 שניות בלבד בממוצע", מספרת מיה הובר, מנכ"ל TaTiO. "לחברות יש צורך שהולך וגדל במועמדים מתאימים, ושיטות הגיוס של היום הן מיושנות, לא יעילות, והרבה פעמים גם מוטות לכיוון מסוים. בTaTiO- יצרנו דרך חדשה שתאפשר לגייס – במקום לסנן את האנשים החוצה, אנחנו מביאים אותם פנימה. אנחנו משנים את המציאות בשוק העבודה על ידי צמצום זמן ועלות הגיוס, משפרים את אחוזי ההישארות, ומפחיתים את הנטייה לדעות קדומות אצל המגייסים."

בועז שדלצקי, השותף המנהל של Mensch Capital Partners מוסיף: "המחסור הנוכחי בעובדים הוא בעיה אדירה שחברות מתמודדות איתה בכל העולם. חברות גדולות כמו אמזון, מוסדות ציבוריים, וחברות קטנות בבעלות פרטית – כולן מתמודדות עם העניין הזה. TaTiO נמצאת כאן כדי להביא שינוי לשיטות הגיוס ולשוק העבודה כולו."

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן