חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Forbes Israel Logo
אסף אזולאי (משמאל) ודרור גרוף | צילום: אוראל כהן, Team8
אסף אזולאי (משמאל) ודרור גרוף | צילום: אוראל כהן, Team8

שותפים חדשים ב-Team8: אסף אזולאי יוביל את השיווק ודרור גרוף את הבריאות הדיגיטלית

יו"ר הקבוצה יובל שחר: ״שני השותפים החדשים יקחו חלק חשוב בבניית עתידה של Team8

קבוצת Team8 הכריזה על מינויים של שני שותפים חדשים, שיצטרפו לפורום המוביל בחברה ויחברו לפעילות החברה בישראל ובזירה הבינלאומית. אסף אזולאי מונה לשותף בקבוצה ו-CMO, ודרור גרוף מונה לשותף בקבוצה ומוביל מחקר בזרוע הבריאות הדיגיטלית.

Team8 מקימה סטארט-אפים ומשקיעה בחברות טכנולוגיה בעולמות הסייבר, דאטה, פינטק, בריאות דיגיטלית, ומפעילה מודל ייחודי להקמת חברות – במסגרתו היא חוברת ליזמים מובילים, חוקרת ומאתרת יחד איתם הזדמנויות גדולות בשוק, ובהמשך לכך מפתחת לצידם את הרעיונות להקמת חברות טכנולוגיות חדשניות. השותפים החדשים יהיו אחראים לפיתוח  אסטרטגי בתחומים שתחת ניהולם – שיווק ומחקר, על שלל התהליכים בשלבי הקמת החברות וליווי שלהן. זאת בהתבסס על הניסיון, הידע וההיכרות המעמיקה של שניהם בשוק ההייטק בישראל ומחוצה לו.

מותג גלובלי

אסף אזולאי מונה לשותף ו-CMO – Chief Marketing Officer. במסגרת תפקידו הוא אחראי לליווי אסטרטגיית השיווק של חברות הפורטפוליו של Team8 ומרכז המצוינות בנושאי שיווק המלווה את החברות, לצד ניהול האסטרטגיה השיווקית של הקבוצה עצמה והקרנות שלה. אזולאי הצטרף ל-Team8 לפני כשנה וחצי, במהלכן קידם את הקבוצה כמותג גלובלי מוביל לצד הובלת פרויקטים אסטרטגיים בארץ ובחו"ל כדוגמת קהילות ה-CISO Village, ה-Founders Village, ושיתופי פעולה בתחומי פינטק ודאטה עם גופים בינלאומיים. הוא מלווה את חברות הפורטפוליו של הקבוצה החל משלבי הקמתן ועד הצמיחה כולל את Talon ו-Dig, שנרכשו לאחרונה בכמיליארד דולר.

אזולאי בעל ניסיון רחב בתחומי השיווק והאסטרטגיה. בעבר שימש כסמנכ"ל שיווק של בנק הפועלים יותר מ-5 שנים, ולפני כן שימש כמנכ"ל BBDO IM שהינה חברת הייעוץ האסטרטגי הגלובלית מקבוצת גיתם BBDO.

דרור גרוף מונה לשותף ומנהל תחום המחקר בזרוע הבריאות הדיגיטלית. במסגרת תפקידו יהיה אחראי להרחבת ההשקעה ובניית חברות בתחום. גרוף הצטרף ל-Team8 ב-2021 כמוביל ה-Ideation בזרוע הבריאות הדיגיטלית. גרוף יזם בעל 20 שנות ניסיון בתחומי אבטחת הסייבר והדאטה, וכן בתחומי המחקר והפיתוח. בעבר היה חלק מהצוות המייסד וסמנכ״ל מחקר ב-Noogata, פלטפורמת AI בתחום ה-eCommerce וחברת פורטפוליו של Team8. הוא ייסד פתרון אבטחה בתחומי ה-Big Data ב-Matrix והוביל את מרכז המצוינות הגלובלי של החברה. גרוף בוגר התוכנית לפיתוח מנהיגות בבית הספר לעסקים של הרווארד.

יובל שחר, יו״ר ושותף-מנהל, Team8, אמר בעקבות ההכרזה על המינויים, כי "המודל הייחודי של Team8 לבנייה והשקעה בחברות וליווי שלהן בשוק הגלובלי, מצריך את אנשי ה-Go to Market הכי טובים שיש, לצד אנשי אסטרטגיה, מחקר ופיתוח לזיהוי הזדמנויות, רעיונאות וולידציה לחברות חדשות. שני השותפים החדשים יקחו חלק חשוב בבניית עתידה של Team8 והעצמת חברות הפורטפוליו שלנו. קידומם של אסף ודרור כחלק מהנהלת הקבוצה, לאחר הישגיהם בתחומם, הוא מהלך טבעי עבורנו, ואני מברך על כך".

הרשמה לניוזלטר

באותו נושא

הרשמה לניוזלטר

מעוניינים להישאר מעודכנים? הרשמו לרשימת הדיוור שלנו.

דילוג לתוכן